„Nezajímá mě moje kariéra.“ Rob Schneider říká, že je naprosto ochoten všechno ztratit

Rob Schneider mluvil s Glennem Beckem v pořadu The Glenn Beck Podcast. Beck se herce bez okolků zeptal, jestli je připraven, že ho za jeho přesvědčení média „zruší“ a bude ho to stát všechno. Tématem byla cenzura sociálních sítí a cancel culture, která ve Spojených státech nabírá na obrátkách a jejímž terčem se stal i Schneider.

Americký komik byl několik let členem skupiny v populárním pořadu Saturday Night Live, než se přesunul k filmu. Je známý např. z komedií Deuce Bigalow: Dobrej striptér, Zvíře, Žába k zulíbání, 50x a stále poprvé, Ten Největší nebo Machři. V současnosti vystupuje na svých stand up show.

„Jsi ochoten o všechno přijít kvůli tomu, čemu věříš?“ zeptal se Beck.

Schneider nepřemýšlel ani chvíli, než zareagoval: „Absolutně. Protože když to nemáme, nemáme nic.“

„Už se nestarám o svou kariéru,“ pokračoval Schneider. „Starám se o své děti – o zemi, ve které budou žít.“

„A mojí nadějí je překrásný příběh,“ řekl Rob Schneider a začal vyprávět o amerických pilotech během prvních dnů 2. světové války, kteří po obzvláště vyčerpávajícím období ztratili v boji řadu svých přátel. Šli za kaplanem a ptali se ho, proč by měli dál létat do bitvy, když jich tolik vlétlo přímo do čelistí smrti.

Pronásledování za názor se vrací

„Tohle bylo během roku 1942 – jejich přátelé byli sfouknuti z nebe,“ vysvětlit Schneider. „Přeletěli v bombardérech a vrátila se jich půlka nebo dvě třetiny, ale dále umírali.“

Poznamenal, že se piloti dotazovali, proč by měli pokračovat v létání – nikdy neřekli, že v něm pokračovat nechtějí. Chtěli pouze pochopit proč.

„Lidstvo vystoupilo z doby temna,“ řekl podle Schneidera kaplan. „Vyšli jsme z dob, kdy byli lidé za svůj názor upalováni na hranici a ostatní to brali jako normu, souhlasili s tím. Je tu temnota, ze které jsme vyšli do více osvíceného období… Toto je krok zpět do nejtemnějších časů lidstva a my se tomu musíme postavit.“

„Takže všichni letěli,“ řekl Rob Schneider. „A teď se tam vracíme znovu,“ poukázal Glenn Beck.

zdroj: The Glenn Beck Podcast, IMDb, The Daily Wire

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.