Vyjedou AC/DC znovu na turné? Nepřímo to potvrdil zpěvák Brian Johnson

Zvěsti o tom, že se frontman Brian Johnson a bubeník Phil Rudd znovu připojili ke kapele, zaplavily internetová média loni v srpnu. Tehdy byli oba spatřeni před Warehouse Studios ve Vancouveru, kde byli krátce předtím viděni Angus a Stevie Youngovi. Spolu s nimi byl přítomen i producent Mike Frasier, což zažehlo spekulace o tom, že AC/DC nahrávají nové album. Co jiného by to znamenalo? Později ale přilil olej do ohně sám Brian Johnson.

Už žádné kličkování

Na zpěváka totiž narazila náhodou na letišti americká thrashmetalová skupina Terrorizer. Její členové se Briana zeptali na zvěsti o novém albu AC/DC a rocker před otázkou nechtěl uhýbat. Doslova prý řekl, že nahrávka bude a že je mu už na nic z toho, že to musí věčně popírat. Členové Terrorizer se pak o jeho slova podělili u jednoho svého příspěvku na facebooku. Na vydání nové studiové nahrávky by tak logicky mělo navazovat další světové turné.

AC/DC znovu na turné? Nepřímo to potvrdil zpěvák Brian Johnson
zdroj: acdc.com

Zaskakuje Axl Rose

Brian Johnson musel z poslední koncertní šňůry Rock or Bust World Tour v roce 2016 odstoupit. Důvodem byly zdravotní problémy – zpěvákovi lékaři řekli, že musí okamžitě přestat vystupovat, protože hrozí úplná ztráta sluchu. Brian tak odzpíval jedenáct koncertů a na zbytek turné ho nahradil Axl Rose. Ten podal nečekaně dobrý výkon, ale spousta fanoušků byla přirozeně zklamaná. Aby toho nebylo málo, na pódiu s AC/DC chyběl Phil Rudd, který si odpykával domácí vězení a za bicími ho nahradil Chris Slade. Ten ovšem není nováčkem a s kapelou několik let vystupoval už v minulosti.

Jedna pohroma za druhou

Jako by to nestačilo, po konci turné oznámil odchod z kapely basák Cliff Williams, který bez Briana pokračovat nechtěl. Nad AC/DC se pak začala definitivně stahovat mračna, když v roce 2017 zemřel Malcolm Young, bratr Anguse a jeden z tvůrčího dua, které po celé roky pohánělo kapelu. Sled náhlých událostí tak vypadal jako úplný konec rockového klenotu.

Vrátí se AC/DC zpět na pódia?

Nenápadné fotky členů kapely ale naznačují povstání fénixe z popela. Malcolmův synovec Stevie Young už ho nahradil v době, kdy ležel v nemocnici, zatímco Phil Rudd si svůj trest odpykal. Brian Johnson se navíc několikrát objevil na pódiu, když hostoval a zpíval při vystoupení s kapelou Muse. Jedinou otázkou tak zůstává, kdo bude hrát na baskytaru, protože Cliff návrat popřel. AC/DC zatím žádné oficiální prohlášení nevydali, ale indicie hovoří vcelku jasně. Důchod se tak nejspíš ještě odkládá!

AC/DC znovu na turné? Nepřímo to potvrdil zpěvák Brian Johnson
zdroj: acdc.com

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.