Amber Heard je sociopat, který chce být v centru pozornosti, řekl blízký přítel Johnnyho Deppa

Dlouholetý přítel Johnnyho Deppa popsal hercovu bývalou manželku Amber Heard slovy „sociopathic show pony“, tedy jako sociopata, co miluje být v centru pozornosti. Gergina „Gina“ Deuters, manželka Stephena Deuterse, který je jedním z Deppových nejbližších zaměstnanců a spolupracovníků, řekla, že ona i její manžel věří, že Amber Heard konflikt vyhledává.

„Můj manžel ji nazval „sociopathic show pony“ a rozhodně toho nelituje,“ řekla Gina Deuters pro Page Six, když mluvila o Amber Heard. „Stephen byl nakonec doslova prostředníkem,“ dodala, když popisovala chaotický rozchod páru. „Nikdo jiný se s Amber nechtěl vypořádat a Stephen byl jedinou osobou, se kterou mohla mluvit.“

Praní prádla na veřejnosti

Johnny Depp žaluje Amber Heard a tvrdí, že mu zničila kariéru tím, když naznačila, že ji fyzicky týral. Údajné násilí popsala Deppova exmanželka v článku pro The Washington Post v roce 2018. Amber Heard podala protižalobu s tím, že ji Depp během jejich vztahu několikrát napadl.

Deppův právní tým zavolal Ginu Deuters na tribunu v dubnu 2022, ale byla propuštěna poté, co přiznala, že sledovala klipy z procesu online.

„Myslím, že existuje část Amber, která věří, že je boj vášní. Znamená to, že jsou ve vztahu jiskry, ohňostroje,“ řekla Deuters deníku Page Six. Dále prohlásila, že je Heard „někdo, kdo je zvyklý dostávat vždy to, co chce“.

Zmínila příhodu na svatbě, při které se Amber Heard zeptala Giny na hádky s jejím vlastním manželem. „Trochu se ke mně naklonila a řekla: ‚Hádáte se někdy se Stephenem?‘, a já jsem reagovala, ‚Ano, někdy se pohádáme,‘ a ona na to: ‚Ne Gino, já myslím opravdový boj?‘, a bylo to dost znervózňující,“ řekla Gina Deuters.

Zničím tě!

Pokračovala v popisu dvou „uspěchaných“ svatebních obřadů mezi Deppem a Heard, které podle ní byly „naprosto pod kontrolou“ Amber Heard. „Je dost arogantní a myslím, že si při jejich rozvodu kladla velké požadavky,“ popsala Gina Deuters. „Když jí byly tyto požadavky odepřeny, mám pocit, že řekla: ‚Když nedostanu to, co chci, tak tě zničím.‘“

Johnny Depp Gina Deuters Amber Heard
Johnny Depp, Gina Deuters a její manžel Stephen. Zdroj: 123RF

Amber Heard během soudního procesu poskytla svědectví a popsala incidenty údajného fyzického a sexuálního násilí ze strany svého bývalého manžela. Johnny Depp mezitím popsal Heard jako manipulativní, žárlivou a násilnickou.

Deppovo užívání drog středem zájmu

Gina Deuters se dále nechala slyšet, že byla s Deppem, když „pil, bral drogy a kouřil trávu“, a během toho ani potom „ho nikdy neviděla ztratit nervy“.

„V každém případě, jejich vztah byl nestabilní, ale vím, že Johnny by ženu neuhodil,“ řekla Deuters. „Absolutně cítím, že se stal obětí domácího násilí a zaslouží si spravedlnost.“ Dodala, že nedávno s Deppem strávila nějaký čas ve Spojeném království.

„Už teď vidím, jak mu z ramen spadla váha, když vydal svoje svědectví,“ řekla Deuters. „Teď už chápu, proč chtěl kamery. Takhle může veřejnost slyšet jeho a ostatní mluvit přímo o svých zkušenostech. Konečně cítí, že je jeho hlas vyslyšen, a to pro něj hodně znamená.“

zdroj: Page Six, The Hollywood Reporter, The Washington Post, Vanity Fair

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.