Fekálie v posteli Johnnyho Deppa. Amber Heard údajně řekla, že šlo o nepovedený vtip

Amber Heard je zodpovědná za exkrementy v jejich společné posteli s Johnny Deppem. Nechutné překvapení tam měla dát po výbušné hádce v noci předtím, jak vypověděl člen Deppovy ochranky, Starling Jenkins. U soudního jednání z 5. května 2022 dodal, že to Amber Heard později označila za „příšerný vtip“.

Johnny Depp žaluje svoji bývalou manželku Amber Heard s tvrzením, že o něm šířila pomlouvy. Všechno odstartovalo článkem v The Washington Post z roku 2018, kde se Heard označila za oběť domácího násilí. Ve skutečnosti to byla ona, kdo slavného herce fyzicky i verbálně týral. Depp čelil falešným obviněním, filmové společnosti s ním ukončily spolupráci, jeho pověst utrpěla újmu a tak požaduje satisfakci. Amber Heard toto obvinění popřela a podala protižalobu s tím, že ji herec údajně zbil opakovaně. Jednou při tom měl být pod vlivem drog a alkoholu.

Johnny Depp proces soud Amber Heard
zdroj: 123RF

Starling Jenkins svědčil o době večeře v den 30. narozenin Amber Heard, 21. dubna 2016. Depp už dříve v procesu vypověděl, že na jejich party ve společném bytě v Los Angeles dorazil pozdě, protože měl důležitý rozhovor se svým obchodním manažerem o katastrofálním stavu jeho financí. Herec prohlásil, že ho Amber Heard po večeři napadla, nadávala mu a bila ho.

Depp poté opustil byt a přemístil se do svého domu v Hollywood Hills. Druhý den ráno, když Amber Heard odjela na plánovanou cestu na Coachellu, našla hospodyně na Deppově straně společné postele manželů exkrementy.

„Moje první reakce byla, že jsem se zasmál,“ řekl Depp už dříve u soudu o tom, jak reagoval, když spatřil fotky fekálií. „Bylo to tak mimo, tak bizarní a groteskní, že jsem se mohl jen smát.“

Voňavé překvapení

Jenkins svědčil o tom, že Amber Heard doprovázel během cesty na Coachellu. Než on, Heard a její sestra s přítelem vyrazili na hudební festival, nesl Jenkins zavazadla herečky a její dva psy.

Johnny Depp už dříve v procesu vypověděl, že poté s manželkou nepromluvil více než měsíc, dokud později nezemřela její matka. Řekl, že herečka z bobků v posteli obvinila své dva psy. Takové vysvětlení Deppa nepřesvědčilo, protože to podle jeho slov byli dva malí jorkšíři, kteří vážili asi 1,5 kila každý.

„Žil jsem s těmi psy několik let,“ řekl u soudu Depp. „Pochytil jsem jejich smrádek. Nebyli to psi.“

zdroj: People, Insider

Podobné články

Nejoblíbenější

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?

Rudis: význam dřevěného meče v životě římských gladiátorů. Co představoval?

V životě římských gladiátorů měl dřevěný meč velký význam. Co rudis představoval a za co se ho mohl gladiátor dočkat?

Messerschmitt Me 262: před 80 lety vzlétla nejnebezpečnější stíhačka 2. světové války

Proudová stíhačka Messerschmitt Me 262 vzlétla poprvé v červenci 1944. V éře vlády pístových motorů byla jako zjevení.