Mike Saran vyrazil z Prahy na kole do Chorvatska otevřít hotel

Mike Saran se snaží svým životním stylem inspirovat ostatní k aktivnímu pohybu. I z toho důvodu vyrazil 7. června z Prahy do chorvatského Splitu na kole. Výprava přes Českou Republiku, Rakousko, Slovinsko a samotné Chorvatsko je zhruba 1200 km dlouhá a Mike Saran touto cestou propaguje svou nadaci Sport2Life. Tu založil v roce 2017 a jejím cílem je podpora aktivního a zdravého životního stylu dětí a dospívajících.

Mike Saran vyrazil z Prahy na kole do Chorvatska otevřít hotel
zdroj: instagram / mikessaran

Konečnou zastávkou je hotel La Meridian LAV, který Mike Saran vlastní a po vynucené přestávce bude v pondělí 15. června 2020 znovuotevřen. Právě Chorvatsko se díky událostem ve světě během posledních několika let stává opět destinací, kterou Češi vyhledávají ke strávení dovolené. Důvodem jsou přijatelné ceny i fakt, že Chorvatsko patří aktuálně mezi nejbezpečnější prázdninové destinace v oblasti kolem Středozemního moře. Fotky z dobrodružné cesty do Splitu jsou k vidění na instagramových profilech Mika Sarana a nadace Sport2Life. Najdete tu i snímky ze sportovních akcí nadace a výprav do přírody v nejrůznějších koutech planety.

Mike Saran vyrazil z Prahy na kole do Chorvatska otevřít hotel
zdroj: instagram / mikessaran

Sport, pohyb v přírodě a dobrodružné výzvy jako extrémní závod džunglí Eco Challenge nebo výstup na Mont Blanc, to všechno patří k mému životnímu stylu. Kromě toho bych i rád inspiroval ostatní –  k překonávání překážek, aktivnímu životnímu stylu a teď i k cestování do Chorvatska, které jsem si zamiloval už před mnoha lety. Nejen pro jeho nádhernou přírodu a spoustu ‚adrenalinových‘ příležitostí, ale hlavně kvůli pohostinnosti Chorvatů, gastronomii a kulturnímu dědictví země,“ říká Mike Saran.

Mike Saran vyrazil z Prahy na kole do Chorvatska otevřít hotel
zdroj: instagram / mikessaran

Kromě nadace a sportu se Mike Saran věnuje investicím. Je zakladatelem skupiny Odien, která je propojená s podnikem Saran Holding, který v letech 2007-2017 vlastnil tuzemskou cestovní kancelář Čedok. Aktuálně Odien Group chystá mnohamiliardový projekt, jehož cílem je vystavení nové městské čtvrti v prostorách bývalého areálu Avia Letňany na Praze 18.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.