Žena udělala díry do kondomů svého partnera. Byla shledána vinnou ze sexuálního útoku

Případ se odehrál v sousedním Německu. Žena chtěla podle svých slov víc od vztahu „přátel s výhodami“ a doufala, že otěhotní. Prorážela dírky do kondomů svého sexuálního partnera. Soudce to přirovnal k trestnému činu „stealthing“, kdy je při sexu tajně odstraněný prezervativ.

Soud za to uznal ženu (39) vinnou ze sexuálního napadení. Podle Deutsche Welle dostala šestiměsíční podmíněný trest, když soudkyně označila případ za „historický“ v tom, že obsahuje obrácený „stealthing“. Žena se s partnerem (42) seznámila online v roce 2021 a dvojice spolu zahájila neformální sexuální vztah. Obviněná ale vypověděla, že si k protějšku vyvinula hlubší city.

Později přiznala, že tajně propíchala díry do kondomů, které měl muž na nočním stolku. Jejím záměrem bylo otěhotnět. Plán se nezdařil a muž proti ní neváhal vznést obvinění. Žalobci si ale původně nebyli jistí, jaká konkrétní obvinění proti ženě vznést.

Soudkyně Astrid Salewski z Bielefeldu v Německu nejdříve zvážila, jestli zločin neklasifikovat jako znásilnění. Dospěla ale k závěru, že nejvhodnější bude sexuální napadení, protože muž může být obviněn z odstranění kondomu bez vědomí ženy –  což se posuzuje jako zločin „stealthing“.

Stealthing“ je „sabotáž sexu“ a používá se k označení konání osoby, která si tajně sundá kondom během pohlavního styku, bez vědomí svého partnera.

„Toto ustanovení platí i v opačném případě. Kondomy byly učiněny nepoužitelnými bez vědomí muže,“ řekla Salewski. „Ne znamená ne i tady,“ dodala soudkyně.

zdroj: Deutche Welle

Podobné články

Nejoblíbenější

Máte pocit, že vás vaše kočka neposlouchá? Podle studie je to nejspíš fakt

Pokud máte kočku, často můžete mít podezření, že vás neposlouchá. Vysvětlení přináší studie, zaměřená na reakce koček na různé hlasy.

Šokující příběh Gigi Jordan. Farmaceutická milionářka zavraždila svého osmiletého syna

Gigi Jordan namíchala svému synovi smrtící koktejl. Z jejího vysvětlení k motivu děsivého činu mrazí. Nyní je sama po smrti.

Znepokojivý pohled. Žralok dokáže vyvrhnout svůj vlastní žaludek ven

Vyhodit obsah žaludku zvládne i člověk, ale žralok ovládá trochu vyšší verzi a navíc to udělá zcela dobrovolně.