Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry

Očekávané rozšíření The Elder Scrolls Online dorazilo. V hlubinách západního Skyrimu se probudilo odvěké zlo: upíři povstali a dávají dohromady nemrtvou armádu, se kterou si chtějí podmanit celé území. Greymoor navazuje na události DLC Harrowstorm, které vyšlo v únoru. Umožní přístup do západní části zasněženého Skyrimu a podzemního labyrintu Blackreach. Poprvé se v ESO také vydáme do severského města Solitude.

zdroj: YouTube

Temné srdce Skyrimu

Celý tento rok se v TESO odvíjí příběh The Dark Heart of Skyrim. Jak název napovídá, odehrává se na severu a v hlavní roli jsou upíři. Celý děj bude rozprostřený do čtyřech DLC, z nichž Greymoor je letos tím druhým. Hlavní nemesis je tu upíří lord a kromě nových dungeonů jsme se dočkali rozšíření schopností kovotepectví a alchymie, které se uplatní při odkrývání dávno ztracených pokladů.

  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry

Upíří skilly se dočkaly přepracování

Novinkou je také kompletně předělaný strom upírských dovedností pro hráče, kteří jsou sami upíry. Také krmení krví se dočkalo nové animace. Tyto změny jsou dostupné pro všechny hráče The Elder Scrolls Online bez rozdílu, ať už vlastní čerstvý datadisk nebo ne. Stejně tak do událostí z příběhové linie Greymoor se můžete pustit bez ohledu na to, jestli jste dohráli předcházející Harrowstorm.

zdroj: YouTube

Nový obsah donekonečna?

The Elder Scroll Online není jako MMORPG free-to-play. Pokud už základ vlastníte, nejspíš jste hráli i nějaké rozšíření a samotný Greymoor vás v PC verzi vyjde na Steamu na 40 euro. Standardní edice ESO je za 20 euro a samozřejmě jsou k dispozici různé výhodnější kombinace s vyšlými DLC. Hra je dostupná také pro PS4, Xbox One a Stadia. Měsíční poplatky pro hráče byly zrušeny začátkem roku 2015, dále jsou nepovinné v rámci programu ESO Plus, který nabídne platícím bonusy a další obsah. Vývojáři plánují hru dále rozšiřovat, minimálně do doby, než Bethesda vydá The Elder Scrolls 6, což je zatím v nedohlednu.

zdroj: YouTube

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.