Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry

Očekávané rozšíření The Elder Scrolls Online dorazilo. V hlubinách západního Skyrimu se probudilo odvěké zlo: upíři povstali a dávají dohromady nemrtvou armádu, se kterou si chtějí podmanit celé území. Greymoor navazuje na události DLC Harrowstorm, které vyšlo v únoru. Umožní přístup do západní části zasněženého Skyrimu a podzemního labyrintu Blackreach. Poprvé se v ESO také vydáme do severského města Solitude.

zdroj: YouTube

Temné srdce Skyrimu

Celý tento rok se v TESO odvíjí příběh The Dark Heart of Skyrim. Jak název napovídá, odehrává se na severu a v hlavní roli jsou upíři. Celý děj bude rozprostřený do čtyřech DLC, z nichž Greymoor je letos tím druhým. Hlavní nemesis je tu upíří lord a kromě nových dungeonů jsme se dočkali rozšíření schopností kovotepectví a alchymie, které se uplatní při odkrývání dávno ztracených pokladů.

  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry
  • Greymoor rozšiřuje The Elder Scrolls Online: přináší západní Skyrim a upíry

Upíří skilly se dočkaly přepracování

Novinkou je také kompletně předělaný strom upírských dovedností pro hráče, kteří jsou sami upíry. Také krmení krví se dočkalo nové animace. Tyto změny jsou dostupné pro všechny hráče The Elder Scrolls Online bez rozdílu, ať už vlastní čerstvý datadisk nebo ne. Stejně tak do událostí z příběhové linie Greymoor se můžete pustit bez ohledu na to, jestli jste dohráli předcházející Harrowstorm.

zdroj: YouTube

Nový obsah donekonečna?

The Elder Scroll Online není jako MMORPG free-to-play. Pokud už základ vlastníte, nejspíš jste hráli i nějaké rozšíření a samotný Greymoor vás v PC verzi vyjde na Steamu na 40 euro. Standardní edice ESO je za 20 euro a samozřejmě jsou k dispozici různé výhodnější kombinace s vyšlými DLC. Hra je dostupná také pro PS4, Xbox One a Stadia. Měsíční poplatky pro hráče byly zrušeny začátkem roku 2015, dále jsou nepovinné v rámci programu ESO Plus, který nabídne platícím bonusy a další obsah. Vývojáři plánují hru dále rozšiřovat, minimálně do doby, než Bethesda vydá The Elder Scrolls 6, což je zatím v nedohlednu.

zdroj: YouTube

Podobné články

Nejoblíbenější

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.

Kolik lidí zabijí žraloci během jednoho roku?

Žraloci jsou fascinující tvorové s velmi špatnou reputací. Za kolik lidských životů ročně jsou ve skutečnosti zodpovědní?

Máte pocit, že vás vaše kočka neposlouchá? Podle studie je to nejspíš fakt

Pokud máte kočku, často můžete mít podezření, že vás neposlouchá. Vysvětlení přináší studie, zaměřená na reakce koček na různé hlasy.