GTA 6 bude oznámené, až budou v Rockstar připraveni, řekl CEO Take-Two

Grand Theft Auto 6 je už na cestě, ale ani studio Rockstar, ani jeho mateřská společnost Take-Two Interactive zatím nechtějí naznačovat, kdy hra vyjde. CEO Take-Two, Strauss Zelnic, nechává plně v kompetenci Rockstaru, kdy GTA 6 oznámí. Přesto mnozí doufají, že to bude spíš dřív, než později. Od vydání Grand Theft Auto 5 uběhlo už osm let a tři roky je na světě Red Dead Redemtion 2.

Během konference na Redditu se Strauss Zelnic ohledně GTA 6 vyjádřil, že to nebude on, kdo poskytne nějaké podrobnosti o novém titulu. „Rockstar neoznámil žádné nové tituly pro trh a až nějaké oznámení bude, přijde od Rockstaru,“ uvedl. To je skvělá zpráva pro fanoušky, protože naznačuje, že nejsou vývojáři tlačeni investorem a titul nevyjde předčasně.

Raději nic neuspěchat

Znamená to, že v Rockstar Games dostali od vlastníka neobyčejnou důvěru a svobodu. Zelnic pravděpodobně tuší, kdy eventuelní odhalení GTA 6 přijde. Už dříve ale naznačil, že je spokojený a nechává Rockstar fungovat, jak se studiu zlíbí. GTA 5 se v roce 2020 nadále prodávalo jako o život, takže v Take-Two umožňují Rockstaru pracovat podle libosti a nechtějí zasahovat, aby se kouzlo neporušilo. Pokud by na oznámení GTA 6 došlo, bude to nejspíš na podzim. Rockstar ohlásil své dvě poslední nové hry kolem října.

zdroj: youtube.com / Rockstar Games Official

Další dárek k výročí?

Mezi vydáním GTA 5 a oznámením Red Dead Redemtion 2 byl tři roky rozdíl. Říjen 2021, který znamená tříleté výročí RDR2, se tak jeví jako možné oznámení pro příchod Grand Theft Auto 6. Ve druhé polovině roku 2021 ale dostane nový obsah GTA 5. Je tedy možné, že se bude chtít Rockstar vyhnout tomu, aby spolu tyto dvě události kolidovaly a kradly si pozornost. Kromě toho, letos má vyjít pověstná kolekce GTA her z dob PlayStation 2, která oslaví 20. výročí GTA 3. Pokud opravdu na tohle všechno dojde, možná Rockstar situaci využije právě k oznámení GTA 6.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.