GTA Online dostane exkluzivní obsah pro next-gen konzole a PC

Grand Theft Auto Online získá exkluzivní obsah pro obě nadcházející next-genové platformy i existující PC verzi, jakmile titul vyjde pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Příští generace masivně populárního herního titulu od Rockstar Games přinese do GTA Online řadu vylepšení, například rychlejší časy načítání, po kterých hráči už dlouho volají.

GTA Online dostane exkluzivní obsah pro next-gen konzole a PC
zdroj: rockstargames.com

Nová herní lokace koncem roku

Sedm let po uvedení na trh Rockstar stále GTA Online aktivně podporuje. Pravidelné patche a občasné aktualizace jako nedávné Diamond Casino se vyplácí, protože titul je pro společnost doslova zlatý důl. Poslední updaty přidávají do hry jen menší položky, nové vozy nebo výzvy a bonusy pro hráče. Čerstvá větší aktualizace Los Santos Summer Special vychází 11. srpna, ale do konce roku 2020 chystá Rockstar ještě další obsah, který vypadá mnohem slibněji. Jedná se o největší aktualizaci GTA Online a přináší do hry úplně novou lokaci.

GTA Online dostane exkluzivní obsah pro next-gen konzole a PC
zdroj: rockstargames.com

Svět GTA Online žije

S novým obsahem nebo bez, Grand Theft Auto Online je pro většinu uživatelů lákavé nikoli díky oficiálním aktualizacím, ale kvůli interakci mezi hráči. Málokterý titul nabídne podobnou kooperaci. Hra zůstává dlouho bez jakýchkoli updatů a změn, takže si veteráni užijí vlastní zábavu. Starají se o to komunitní výzvy nebo události, jako byla nedávná mimozemská invaze. Jedna z posledních výzev má například za cíl překonat celou mapu hry, aniž by hráč umřel. To je v GTA Online skutečně obtížné, vzhledem k míře násilí ve hře, ať už chtěného nebo nechtěného.

GTA Online dostane exkluzivní obsah pro next-gen konzole a PC
zdroj: rockstargames.com

Nový nástupce v nedohlednu?

Grand Theft Auto 5 a GTA Online možná nebudou největším tahákem pro majitele nových konzolí, takže je budoucí exkluzivní obsah dělá zajímavější. Od Rockstaru je to dobrý způsob, jak přimět hráče, aby zůstali v ekosystému hry, pokud přejdou na next-genové konzole PS5 a Xbox Series X. Postup studia Rockstar Games ale vyvolává otázku, jak daleko je do vydání Grand Theft Auto 6.

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.