Marvel’s Avengers: k hratelným hrdinům se připojí Kate Bishop

Krátce poté, co byl originální Hawkeye Clint Barton oznámen jako další hratelný hrdina do očekávané hry Marvel’s Avengers, výběr charakterů doplnila i Kate Bishop. Podrobnosti odhalilo vývojářské studio Crystal Dynamics. Lukostřelectví tak bude možné vyzkoušet za žákyni i jejího slavnějšího mentora.

Kdo nebude pro každého?

Clint Barton byl před několika měsíci oznámen jako další bezplatný hrdina pro Marvel’s Avengers. Doplní tak dříve představené hratelné charaktery, kterými jsou Iron Man, Captain America, Thor, Hulk, Black Widow a Ms. Marvel. Poté přišel na řadu ještě Spider-Man, jenže ten dorazí pouze jako exkluzivní postava pro PlayStation. To vyvolalo mezi fanoušky nelibost a kritiku. Později tak dorazilo oznámení, že bude dobrý soused Spider-Man jediný vyděděnec a další hrdinové se budou vztahovat na všechny herní platformy.

Marvel’s Avengers: k hratelným hrdinům se připojí Kate Bishop
zdroj: avengers.square-enix-games.com

Noví hrdinové zdarma

Nejnovější přírůstek, Kate Bishop, je žákyně Clinta Bartona, která v komiksu převzala jeho identitu jako Hawkeye. Kate odhalil živý přenos studia Square Enix, které je vydavatelem Marvel’s Avengers. Lukostřelkyně bude nečekaně první postavou, která začne jednu ze dvou příběhových linií jako Hawkey. V listopadu 2020 ji pak doplní Clint Barton. Bylo zdůrazněno, že po vydání hry budou nové postavy pro majitele Marvel’s Avengers zcela zdarma.

zdroj: youtube.com

Black Panther dostal odklad

Crystal Dynamics měli v plánu představit další postavu, ale po smrti Chadwicka Bosemana se rozhodli svůj panel změnit. Black Panther se do Marvel’s Avengers pravděpodobně také podívá, ale jeho oficiální přidání se dostaví ve vhodnější čas v době po vydání hry. Původní tým z MCU je každopádně k dispozici v plné sestavě a s blížícím se odhalením si hra získává stále větší pozornost fanoušků. V následujících letech se pak určitě dočkáme dalších hratelných hrdinů.

Marvel’s Avengers vychází 4. září 2020 na PC, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia. Konverze pro PS5 a Xbox Series X bude následovat po vydání next-genových konzolí.

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?