Star Wars: Squadrons přidává do hry stíhačky B-Wing a TIE Defender

Star Wars: Squadrons dostává celou nálož bezplatného obsahu, včetně nových stíhaček pro Impérium a Novou Republiku. Tato možnost byla přitom ze strany Motive Studios několikrát popřena. Firma si stála za svým, že je hra plným vydáním a žádný nový obsah nedostane. Zdá se, že vývojáři nedodrželi slovo, ale v tomhle případě to vážně nevadí. Právě naopak.

Nikdy neříkej nikdy

Kreativní ředitel Ian Frazier to vysvětlil tak, že byla hra navržena jako vydání ze staré školy. Podobně jako starší tituly se jedná o hotový produkt bez záměru rozšířit ho o další aktualizace nebo DLC. Dokonce vyvrátil dotazy fanoušků na žádané stíhačky B-Wing. To se teď mění a asymetrické lodě ve tvaru kříže jsou ve Star Wars: Squadrons skutečností. Na straně Impéria přistane TIE Defender. Důvodem změny jsou pozitivní reakce na hru a velká poptávku ze strany komunity.

Star Wars: Squadrons přidává do hry stíhačky B-Wing a TIE Defender
zdroj: ea.com

Nový obsah je rozdělený na dvě části. První bude dostupná 25. listopadu, kdy se objeví nová mapa pro multiplayer, Fostar Haven. Tato mapa byla dříve používána jako prologová mise pro jednoho hráče. K tomu přibudou čtyři nové komponenty pro stíhačky v možnostech úprav. V polovině prosince pak dorazí nové stíhačky B-Wing a TIE Defender. Spolu s nimi přibude pro hráče možnost vytvořit vlastní custom match.

Nové možnosti úprav

Nové komponenty pro bombardéry jsou Boost Extension Kit a Prototype Piercing Torpedoes. Druhé jmenované jsou speciální typy raket, které způsobí menší poškození, zato ignorují štíty na válečných lodích. To umožňuje hráčům způsobit větší škody dřív, než jsou štíty deaktivovány. Interceptory a Stíhačky (Fighters) dostanou iontové rakety, zatímco U-Wing a TIE Reaper dostanou protimateriálové raketové věže – Anti-Material Rocket Turrets.

Star Wars: Squadrons přidává do hry stíhačky B-Wing a TIE Defender
zdroj: ea.com

Překvapivé oznámení obsahu pro Star Wars: Squadrons dobře ukazuje, že s rostoucí poptávkou může být i plný balík ještě o něco plnější. Ignorování stíhačky B-Wing bylo od začátku ze strany Motive Studios tak trochu zvláštní rozhodnutí a jejich příchod byl tak možná nevyhnutelný. Přesto se jedná o příjemný krok ze strany vývojářů, kteří nejen, že naslouchají komunitě, ale snaží se uspokojit poptávku. To by mohlo v budoucnu vyústit v další možný přídavek.

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.