Amber Heard napsala, že Elona Muska nikdy nemilovala. Sloužil jako výplň po rozchodu s Deppem

Amber Heard nikdy skutečně nemilovala svého bývalého přítele Elona Muska, potvrdil talentový agent ve svědectví v procesu žaloby za pomluvu, který inicioval Johnny Depp vůči herečce. Christiano Carino to uvedl prostřednictvím své předem zaznamenané výpovědi v roli svědka.

Bývalý talentový agent pro Deppa i Heard ukázal na videu textové zprávy s Amber Heard, která byla dříve jeho blízkou přítelkyní. Zprávy pocházejí ze srpna 2017, kdy byl rozchod herečky s Muskem venku na veřejnosti novinkou.

„Nemilovala jsi ho a tisíckrát jsi mi říkala, že jen zaplňuješ místo,“ odeslal Carino zprávu Amber Heard poté, co si stěžovala na rozchod.

„Já vím, ale chtěla jsem čas na to, abych se dala dohromady a vzpamatovala se v mém vlastním čase,“ reagovala Amber Heard.

„Zase znovu mě další muž nechá spadnout na kolena,“ dodala Heard. „Jsou naštvaní, že mě opustili, a vypouštějí podobné věci ven.“

Christiano Carino na to odepsal: „Tomu se vyhneš tím, že nebudeš chodit s uber známými lidmi.“

Kdy přesně začala herečka chodit s Elonem Muskem není jasné. První zprávy pocházejí z července 2016. Deppův právní tým poukázal na to, že Amber Heard herce s Muskem podváděla. Zaměstnanci budovy, kde Johnny Depp a Amber Heard kdysi sdíleli byt, uvedli, že miliardář Heard několikrát navštívil.

Elon Musk je veden jako potencionální svědek, ale zatím není jasné, jestli bude povolán, aby v případu svědčil. Johnny Depp žaluje svoji bývalou manželku Amber Heard o 50 milionů dolarů s tím, že ho očernila pomluvou a zničila mu pověst. Spouštěčem byl článek v The Washington Post z roku 2018, kde Heard napsala, že se stala obětí domácího násilí. Herečka obvinění Deppa odmítla a přišla s protižalobou.

zdroj: The Guardian, Page Six

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.