Amber Heard napsala, že Elona Muska nikdy nemilovala. Sloužil jako výplň po rozchodu s Deppem

Amber Heard nikdy skutečně nemilovala svého bývalého přítele Elona Muska, potvrdil talentový agent ve svědectví v procesu žaloby za pomluvu, který inicioval Johnny Depp vůči herečce. Christiano Carino to uvedl prostřednictvím své předem zaznamenané výpovědi v roli svědka.

Bývalý talentový agent pro Deppa i Heard ukázal na videu textové zprávy s Amber Heard, která byla dříve jeho blízkou přítelkyní. Zprávy pocházejí ze srpna 2017, kdy byl rozchod herečky s Muskem venku na veřejnosti novinkou.

„Nemilovala jsi ho a tisíckrát jsi mi říkala, že jen zaplňuješ místo,“ odeslal Carino zprávu Amber Heard poté, co si stěžovala na rozchod.

„Já vím, ale chtěla jsem čas na to, abych se dala dohromady a vzpamatovala se v mém vlastním čase,“ reagovala Amber Heard.

„Zase znovu mě další muž nechá spadnout na kolena,“ dodala Heard. „Jsou naštvaní, že mě opustili, a vypouštějí podobné věci ven.“

Christiano Carino na to odepsal: „Tomu se vyhneš tím, že nebudeš chodit s uber známými lidmi.“

Kdy přesně začala herečka chodit s Elonem Muskem není jasné. První zprávy pocházejí z července 2016. Deppův právní tým poukázal na to, že Amber Heard herce s Muskem podváděla. Zaměstnanci budovy, kde Johnny Depp a Amber Heard kdysi sdíleli byt, uvedli, že miliardář Heard několikrát navštívil.

Elon Musk je veden jako potencionální svědek, ale zatím není jasné, jestli bude povolán, aby v případu svědčil. Johnny Depp žaluje svoji bývalou manželku Amber Heard o 50 milionů dolarů s tím, že ho očernila pomluvou a zničila mu pověst. Spouštěčem byl článek v The Washington Post z roku 2018, kde Heard napsala, že se stala obětí domácího násilí. Herečka obvinění Deppa odmítla a přišla s protižalobou.

zdroj: The Guardian, Page Six

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.