Módní rádce: jaké oblečení ženy na mužích nesnášejí? V tomhle ven nechoďte!

Oblečení je věc vkusu a ten máme každý jiný. Většina z nás nosí hlavně to, v čem se cítí dobře a pohodlně. Přesto se mnozí podvědomě snaží oblečením zaujmout, nejčastěji druhé pohlaví. Existuje výčet módních kombinací, které ženy na mužích nesnášejí. Nevymysleli jsme si je, následující seznam se ve výčtu prohřešků objevuje zcela pravidelně. Čemu se vyhnout?

Barevná trička s nápisy

Nic proti barvám nebo nápisům na triku. Ale v pestrobarevném tričku s několika zářivými nápisy, klikyháky a číslovkami přes sebe prostě dojem neuděláte. Alespoň tak se ženy opakovaně vyjadřují v průzkumech. Občas jsou na ulici k vidění trika, která připomínají nástěnku na základní škole. Možná máte pocit, že vypadáte mladší, ale všechno má svoje hranice. Stejně tak jsou úplně mimo trika s „vtipnými“ potisky jako „pivo dělá hezká těla“ nebo „nejlepší tatínek“. Rozumíme tomu, byl to nejspíš dárek, ale ten se dá nosit i doma nebo na zahradě. Pokud to neřešíte, je to v pořádku, ale první dojem alfa samce se nedostaví.

Košile s krátkým rukávem

Tohle moc často k vidění není, ale i tak se košile s krátkými rukávy objevuje ve výčtu oblečení, které ženy na mužích nesnášejí. Dobře padnoucí košile je přitom přímo na opačné straně vkusu a vašemu vzhledu udělá tu správnou službu. Bez rukávů je to ale špatně. Možná za to může dojem číšníka, tramvajáka nebo směnového vedoucího z fast foodu, ale ženy kupodivu u košile vyhodnotí jako přitažlivé vyhrnuté klasické rukávy, než když je tam vůbec nemáte.

Extra volné kalhoty

Možná vám přijdou ležérně spuštěné džíny jako pohodlné. Musíte ale počítat s tím, že se to v očích žen nesetká s pochopením. Oversized oblečení je už od podstaty na černé listině, ale volné džíny do půli zadku jsou podle většiny z nich naprosto antisexuální. I když je vršek kalhot překrytý trikem, pořád je vidět rozkrok v půlce stehen a další půl metr nohavice, nahrnutý shora na botách. Tenhle gangsta style dává najevo, že jste nikdy nevyrostli. Nosíte kalhoty přesně takhle a vyhovuje vám to? Nezlobte se na nás, tohle prostě ženy nepřitahuje.

Ponožky v sandálech

Jak by mohlo chybět toto otřepané klišé, bez kterého se neobejde žádný módní rádce. V žebříčku toho, co se jim na chlapech nelíbí, zmiňují ženy pověstné ponožky v sandálech na prvním místě. Další odpor navíc si potom toto kombo vyslouží v kombinaci s vysoko vytaženými ponožkami. Je to celkem k pochopení, protože to působí prostě děsivě. Navíc je to paradox, který vylučuje sám sebe: kvůli teplému počasí a větrání chodidel obujete otevřenou obuv jako antický hrdina… ale na nohu navléknete ponožku, která je v podstatě spodním prádlem do uzavřených bot. Pokud chcete v očích žen podtrhnout dojem o sebe nedbajícího postaršího strejdy, ponožky v sandálech jsou ideální volba.

ponožky v sandálech
zdroj: 123RF

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?