Miss Německo vyhrála 35letá žena. Zničí nová pravidla tradiční soutěže krásy?

Mami, nechceš jít do Miss?

Nová pravidla německé Miss zvýšila maximální věkovou hranici soutěžících na 39 let. Tradiční soutěž ale dostala další netradiční změny – kompletně zrušená byla už loni promenáda v plavkách. Tedy jeden z klíčových faktorů, kvůli kterému soutěž diváci sledují a vybírají své favoritky, a to jak ženy, tak muži. Soutěž Miss Německo tak padla za oběť současné pokrytecké korektnosti. Nebudeme z žen dělat symboly sexuality! Budeme hodnotit jejich duši.

Konec příležitostí pro mladé modelky

Leonie Charlotte von Hase (35) se stala aktuální Miss Německo pro rok 2020. Podnikatelka s oblečením je původem z Namibie a po soutěži se nechala slyšet, že podle ní již dnešní ženy nezajímají konvenční názory na krásu. Pořadatelé z ní museli mít dokonalou radost. Jak by také ne, porota byla poprvé složená kompletně jen ze samých žen. To je skutečně zvláštní, když něžné pohlaví celé roky volá po rovném zastoupení.

Miss Německo vyhrála 35letá žena. Zničí nová pravidla soutěže krásy?
zdroj: missgermany.de

Muži jako hnaná zvěř

Muži jsou dnes stíhaní na každém kroku a všechny projevy chlapství jsou naprosto out. Soudní stíhání za pozvání na oběd, sexuální harašení v podobě poklepání na rameno nebo odškodnění za příliš lascivní pohled do očí, to je vzor západní společnosti. Mužský účastník poroty tak podle současné ideologie ani nemá právo ženu hodnotit, natož se nestoudně pást očima po jejím těle v bikinách.

Příští Miss Německo by mohl být muž

Německá soutěž krásy (tento název je teď sporný) je tak odrazem současného smýšlení ve společnosti, které začíná připomínat nebezpečnou hydru. I když, ve společnosti… výsledek Miss v Německu rozbouřil debaty na sociálních sítích a podle všeobecného názoru se změnou pravidel a překopáním původního charakteru soutěže veřejnost spokojená není. Jeden ze smířlivých názorů byl, že je štěstí, když soutěž nevyhrál přeoperovaný babochlap. Jestli se budou moci účastnit i muži, kteří se cítí být ženami, může být při aktuálním společenském sešupu časem klidně reálné.

Podle koho už ženy nechtějí být přitažlivé?

Celá situace tak připomíná zrušení Grid girls, se kterým přišli organizátoři Formule 1. To jsou ty holky v upnutých kombinézách, které se procházejí těsně před startem mezi jezdci ve vozech. Vedení F1 chce být cool, tak prohlásilo, že Grid girls jsou v protikladu s normami dnešní doby. Dělat z ženy něco přitažlivého, sexy, je povrchní a urážlivé. Zvláštní, protože při pohledu na instagram nebo TikTok uvidíte statisíce zmalovaných náctiletých holek, které si pod nánosem třpytivých filtrů hrají na vyprsené sexbomby.

Němci nařizují, jaký máte mít vkus

Trochu paradox je to i kvůli faktu, že se holky z Grid girls vzbouřily a požadují tuhle show vrátit zpět. Skvělá brigáda, tisíce diváků, výlet do světa, fotografové, catering, ani se nedivíme. Tak kde jsou ženy, které uráží předvádět se v sexy oblečku a strhávat na sebe pozornost? Teď už jen čekáme, kdy se Němci po likvidaci Miss zaměří na boj s pornem a začnou brát job těm tisícům holek, které nadšeně točí, protože si lepší příjem neumí představit. Navzdory představě, že k tomu chudinky dohnala životní situace.

Podobné články

Nejoblíbenější

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?

Rudis: význam dřevěného meče v životě římských gladiátorů. Co představoval?

V životě římských gladiátorů měl dřevěný meč velký význam. Co rudis představoval a za co se ho mohl gladiátor dočkat?

Messerschmitt Me 262: před 80 lety vzlétla nejnebezpečnější stíhačka 2. světové války

Proudová stíhačka Messerschmitt Me 262 vzlétla poprvé v červenci 1944. V éře vlády pístových motorů byla jako zjevení.