Novomanželé si vybrali příjmení hodem mincí přímo před oltářem

Novomanželé Pearl (28) a Collin (25) se setkali při práci v univerzitní knihovně. Oba tu měli páteční večerní směny, o které nikdo jiný nestál. Měli tak spoustu času na společné klábosení. Jejich profesionální vztah se brzy změnil ve vzájemnou lásku a Collin, softwarový inženýr, požádal v listopadu 2021 Pearl o ruku.

Svatbu naplánovali na 26. března 2022 s tím, že chtějí obřad co nejdřív. Než se zasnoubili, předpokládali, že Pearl převezme Collinovo příjmení.

Jenže Pearl i Collin jsou oba dva jedinými, kdo může příjmení každého z nich přenést dál do další generace. Když se pokoušeli rozhodnout, jaké druhé jméno si vybrat, našla Pearl inspiraci v jedné epizodě podcastu Freakomics, kde si někdo dělal legraci o tom, že by si přál hodit mincí, aby se rozhodl o příjmení před svatbou.

Panna nebo orel?

„Ta myšlenka mi uvízla v hlavě,“ řekla Pearl, jejíž rodné příjmení je Lee. „Přišlo mi to opravdu vtipné.“ Koncept připadal oběma přirozený. „Hodně házíme mincemi,“ přiznal Collin, protože to prý dvojici často pomáhá se rozhodnout.

To, co začalo jako vtip, se během jejich zasnoubení změnilo v plán. Pearl a Collin souhlasili, že si vyberou jméno hodem mincí v momentě, kdy si vzájemně řeknou „ano“. Navíc se dohodli, že kdo „vyhraje“, vyplní papíry o změně příjmení toho druhého.

Na konci obřadu, když si novomanželé řekli vzájemně sliby, které si sami napsali, jejich „zmocněnec“ hodil mincí. Collin nakonec vyhrál a stali se z nich pan a paní Hansenovi. Okamžik se stal nezapomenutelným nejen pro svatební hosty, protože Alyssa Daniele, která seděla mezi účastníky, natočila moment na TikTok, kde získal okamžitě obrovský počet shlédnutí. Hansenovi neměli tušení, že se stal jejich výběr jména virálním, dokud jim jejich přátelé nezačali posílat zprávy, když byli na líbánkách.

„Upřímně mi to přišlo trochu ironické, že to, kvůli čemu jsme dostali našich 15 minut slávy, byl hod mincí,“ řekla Pearl.

Všem, kteří si chtějí vybrat jméno netradičním způsobem, novomanželé Hansenovi doporučují, aby si byli svým rozhodnutím naprosto jistí. „Hození mincí je určitě možnost, ale upřímně si myslíme, že je nejdůležitější, abyste byli oba spokojeni s tím, co se děje, protože jinak byste byli do něčeho tlačeni,“ řekl Collin Hansen.

zdroj: NY Post, Distractify

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.