She-Hulk začne Marvel natáčet v létě. Připojí se k sériím pro kanál Disney+

Bude vám chybět Hulk? Na jeho místo se hlásí She-Hulk, tedy právnička Jennifer Walters, která je sestřenicí Bruce Bannera. Právě ona je protagonistou jedné ze zatím osmi potvrzených sérií pro streamovací kanál Disney+. Marvel v nich bude rozvíjet příběhy stávajících hrdinů, ale hlavně představí spoustu nových, kteří se spojí dohromady ve filmech. Budování hraného komiksového impéria tak dostává další rozměr. A otáčet pohlaví je dnes v módě.

Tahle holka se umí naštvat!

Staří hrdinové odcházejí a nahrazují je noví. Podobně je na tom i Hulk, rozzlobený zelený obr, ve kterém se skrývá dobrácký vědec Bruce Banner. Svého dalšího sólového filmu se nedočkal a jeho příběh se v Endgame uzavírá. Podle některých až příliš brzy, každopádně herec Mark Ruffalo aktuálně potvrdil, že s ním Marvel zahájil první rozhovory ohledně jeho účasti v minisérii She-Hulk. Podle komiksové předlohy totiž Jennifer umírá a Bruce nemá jinou možnost, než ji poskytnout transfuzi krve. Své vlastní krve, takže jeho sestřenka získává po procitnutí jako bonus dar-nedar.

She-Hulk odstartuje natáčení v létě. Marvel ji představí na kanále Disney+
zdroj: marvel entertainment

Který kus oblečení se po proměně neroztrhá?

Super-síla, rychlost i výdrž, odolnost proti většině zranění a hlavně celá zelená. Je otázka, do jakých rozměrů nechá Marvel Jennifer pro proměně narůst a jestli bude připomínat sprinterku na Olympiádě nebo ženskou kulturistku z pódia Mr. Universe. She-Hulk bude určitě podléhat tvrdému dohledu, aby některá její tělesná partie neurazila nějakou sociální skupinu. Marvel v tomhle umí chodit opravdu dobře, takže její podoba bude spíš uhlazená a někteří skalní fanoušci zapláčou, že nedostanou zelenou hromadu svalů s vosím pasem a obřími prsy. Koreknost je dnes faktor č. 1.

Jeden vládne všem

Na rozšíření své streamovací služby má Disney skutečně mocnou zbraň. Marvel Cinematic Universe (MCU) se už nebude posouvat kupředu jen ve filmech. Kdo nebude znát děj minisérií, bude pak v kině hodně překvapený. Jako první se na podzim objeví The Falcon and the Winter Soldier. Natáčení je v plném proudu a představí se tu i nový Kapitán Amerika. Natáčí se i WandaVision a nově také Loki. Dalším projektem je She-Hulk a my jsme zvědaví, kdo bude obsazen do hlavní role.

She-Hulk odstartuje natáčení v létě. Marvel ji představí na kanále Disney+
zdroj: marvel entertainment

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?