Willow: kouzelná fantasy se vrací i se svým hlavním hrdinou

Nový trailer pro nadcházející sérii Willow na kanále Disney+ odhaluje, že bude pokračování dobrodružné fantasy zaměřené spíše na humor. Z ukázky je cítit tolik potřebná kouzelná atmosféra s trochou nostalgie, která slibuje zážitek pro celou rodinu. Zároveň je patrné, že se televizní série snaží oslovit nové diváky.

Warwick Davis, hlavní protagonista série Willow, se vrací do své klasické role v pokračování stejnojmenného fantasy snímku z roku 1988. Tentokrát se do centra pozornosti dostane více postav, které se všechny sejdou v jedné družině, jejímž centrem a spojovacím článkem bude právě kouzelník Willow. Série na Disney+ bude pravděpodobně zdravou kombinací intenzivního dramatu a odlehčených momentů, jako jsou ty, které ukazuje trailer. Humor je ale evidentně na prvním místě.

zdroj: YouTube / Lucasfilm

Původní snímek Willow představil Davisou titulní postavu jako prostého farmáře s trochou aspirace v magii, který se ocitl v situaci ochránce malé princezny Elory. Poté, co byla poslána pryč, aby unikla zlé čarodějce, ji nalézá Willow. Ten se vydá na výpravu s cílem předat ji zpět její rodině. Aktuální série představuje Willowa, který se s družinou dalších hrdinů vydává hledat nyní dospělou Eloru, která se ztratila. Zatím není jasné, jak hluboko bude tato zápletka v seriálu sahat. Režisér původního filmu, Ron Howard, řekl, že Willow nebude spoléhat na nostalgii.

V sérii Willow hrají Erin Kellyman (Falcon ant the Winter Soldier), Tony Revolori (Spider-Man: Homecoming), Ellie Bamber (Noční zvířata), Amar Chadha-Patel (Dashcam) a Ruby Cruz (Mare z Easttownu) jako členové nové skupiny dobrodruhů. Zároveň se Joanne Whalley, Kevin Pollak a Rick Overton z originálního filmu vrací ke svým původním rolím jako Sorsha, Rool a Franjean. Sérii píše Jonathan Kasdan (Solo: A Star Wars Story) a hudbu složil James Newton Howard.

Willow má premiéru na Disney+ 30. listopadu 2022. První série obsahuje celkem 8 epizod po 60 minutách.

zdroj: Disney+

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.