Tom Cruise má prý výbušnou povahu a je posedlý vzhledem. Detaily popsala jeho bývalá manažerka

Přes všechen svůj úspěch si Tom Cruise získal nechvalnou reputaci tím, že je s ním během natáčení obtížné vyjít a někdy se těžko ovládá. V roce 2006 se studio Paramount Pictures rozešlo s hercem a jeho produkční společností Cruise/Wagner Productions krátce po zprávách o jeho kontroverzním chování. Roli v tom sehrála i hercova medializovaná obhajoba scientologie a odsouzení užívání antidepresiv.

Obě společnosti od té doby obnovily spolupráci. Paramount do podnikání s Tomem Cruisem silně investuje, v první řadě je to snímek Top Gun: Maverick, a dále další dva chystané díly Mission: Impossible. Přesto je Cruisovo horkokrevné chování v průběhu let zdrojem hollywoodských drbů. Bývalá manažerka Toma Cruise popsala jeho údajnou výbušnou povahu v rozhovoru pro The Daily Mail.

Od ambicí mladého herce k jeho dnešnímu pedantství

Eileen Berlin byla prvním Cruisovým manažerem na začátku jeho kariéry, a byla s ním až do doby krátce poté, co měl premiéru Top Gun (1986). Tehdy se Tom Cruise rozhodl přestěhovat do Los Angeles a Berlin zůstala v New Yorku. Podle ní Cruise trval na tom, aby byl brán jako herec vážně. Popsala, že si byl mladý herec tak nejistý svým vzhledem, že strávil celý den experimentováním s pózami pro svůj první reklamní záběr.

Je tam opovržení, arogance, frustrace, okouzlující smutek. Viděla jsem ho ve všech těch náladách. Co jsem u Tommyho nikdy neviděla, byl skutečný projev štěstí,“ vzpomíná dnes 86 let stará Eileen Berlin nad fotkami. S hercem tehdy spolupracovala 4,5 roku.

Tommy měl příšernou povahu. Choval hodně vzteku ke svému přirozenému otci. Byl náladový a rozzlobil se lusknutím prstů. Bylo to, jako když něco doutná, vaří se a exploduje. Položila jsem to kvůli téhle nejistotě. Darovala jsem mu k 19. narozeninám album s veškerými články a materiály, které o něm publikovaly časopisy pro teenagery. „Nechci být v časopisech pro teenagery,“ křičel. Řekl mi, že se považuje za dospělého, ne za idol pro náctileté. Hodil po mě album a zasáhl mě s ním do obličeje.

Ještě jednou a letíte!

Není to ojedinělý případ, kdy se Cruisova povaha dostala do novin. V prosinci 2020 byl herec zachycen na audio nahrávce, jak křičí na členy štábu během natáčení Mission: Impossible 7 a plísní je za nedodržení vzdálenosti kvůli protokolu pro covid-19. Proslýchá se, že Cruisova reputace ohledně jeho ovládání možná zabrzdila plány studia Universal Pictures rozvinout The Dark Universe, když herec převzal kontrolu nad snímkem Mumie (2017).

Přes všechny tyto prosakující zprávy se zdá, že Tom Cruise o svou hvězdnou auru nepřichází. Je známý tím, že se svým projektům věnuje naplno a snaží se do nich vložit maximum. Vzhledem k tomu, že je Mission: Impossible pro Paramount cenným přínosem, nikoho nepřekvapí, že se studio snaží herci vyjít vstříc. Když vyšlo najevo, že Tom Cruise nesouhlasí s tím, aby snímek Mission: Impossible 7 (2023) putoval na Paramount+ pouhých 45 dní po premiéře, studio okamžitě zareagovalo a plánované streamování odložilo, aby měl film větší šanci vydělat v pokladnách kin.

zdroj: The Daily Mail

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.