Vin Diesel a Dwayne Johnson se nesnášejí. Jak to začalo?

Žádného z nich nemusíme představovat. Vin Diesel je známý především díky nekonečné sérii Rychle a zběsile a občas si spoluprodukuje nějaký ten akční film, který pokaždé skončí jako propadák. Dwayne Johnson je miláček davů už od dob, kdy budoval kariéru v profesionálním wrestlingu pod jménem The Rock. V současnosti je z něj jeden z nejlépe placených hollywoodských herců. Fakt, že se oba dva nemají rádi, není jen fáma. Vše došlo až tak daleko, že spolu odmítali být v jediné místnosti. Co za jejich postoji vězí?

Hvězdné manýry Rock nepřekousl

Před kamerou se setkali v roce 2011, kdy byl Dwayne Johnson obsazen do pátého dílu Rychle a zběsile. Skomírající série dostala nový kopanec, který nasměroval její další cestu vzhůru mezi milionové kasovní blockbustery. V šestém díle (2013) tak Johnson pokračoval a stal se spolu s Dieselem a Walkerem hlavní tváří zběsilé série. V sedmičce (2015) se spíš mihl, ale během natáčení osmého dílu prosákly ven informace o nevraživosti mezi hlavními hvězdami. První signál vypustil Johnson, který si ulevil na instagramu. Jeden z jeho pravidelných příspěvků začal pochvalou štábu, ale pánskou část herců označil za neprofesionální a dokonce použil slovo „slaboši“. Strhla se mela v komentářích a Rock reagoval dalším příspěvkem, kde potvrdil, že cílem příspěvku byl přímo Vin Diesel.

Vin Diesel a Dwayne Johnson se nesnášejí. Jak to začalo?
zdroj: facebook / The Fast Saga

Příliš velké ego?

Doslova napsal, že se chová jako primadona. Během natáčení prý nevychází ze svého karavanu, na plac chodí vždy pozdě a nechává ostatní herce i celý štáb dlouho čekat. Označil jeho přístup za lenošský postoj, který on sám nesdílí. Bouřlivé reakce byly brzy utnuty, protože Johnson příspěvek zanedlouho smazal. Důvod je pochopitelný – herci jsou vázáni smlouvami a během kampaně na podporu filmu si nikdo nemůže dovolit podobné reakce. Dwayne Johnson je podle všeho profesionál každým coulem, ale zřejmě byl atmosféry na natáčení tak plný, že se zkrátka nevydržel na sociální síti o svou zkušenost nepodělit.

Vin Diesel a Dwayne Johnson se nesnášejí. Jak to začalo?
zdroj: facebook / The Fast Saga

Kdo je víc cool a bad ass

Po šestém díle Johnson váhal, jestli se bude účastnit natáčení sedmičky, a důvod byl právě nesnášenlivost s Dieselem. Tučný šek herce zřejmě přesvědčil, ale na své místo hned zapadly další detaily, kterých si všimli novináři. Během tiskovek k osmému dílu totiž Diesel a Johnson nikdy nedorazili na stejné místo. Zkrátka je nebylo možné vidět v jedné místnosti. Později vyšly na světlo i zákulisní pravidla z dílny Rychle a zběsile. Oba herci mají ve smlouvách pečlivě rozepsáno, kolik minut (vteřin) bude ten který z nich v záběru, kolik inkasuje úderů a hlavně kolik ran rozdá. V podstatě mají právně ošetřeno, kdo bude ve snímku největší macho.

Vin Diesel a Dwayne Johnson se nesnášejí. Jak to začalo?
zdroj: facebook / The Fast Saga

Uražený Diesel si svou neprosadil

Právě tady Vin Diesel odhalil svou největší bolístku. Jeho ego neuneslo, že se v Rychle a zběsile objevil další drsný alfa samec, který mu leze do zelí. Protože sérii už dávno i spoluprodukuje, začal mít rozpory se studiem, aby byla role Johnsona upozaděna, případně aby dál nepokračoval. V Universal Studios ale i přes svůj vliv nepochodil. Rock je aktuálně hvězda, která přitáhne diváky i peníze z pokladen. Celá situace se tak po několika letech vyřešila tím, že se filmaři rozhodli natočit snímek Hobbs a Shaw (2019), kde si zahráli Dwayne Johnson a Jason Statham ve vlastní Rychlé a zběsilé odbočce. Bylo rozhodnuto, že se Rock v devátém díle neobjeví a pokud se postava Hobbse vrátí, bude to v druhém díle Hobbs a Shaw.

Hobbs a Shaw
zdroj: cinemart.cz

Devátý díl se odkládá

Rychle a zběsile 9 už je kompletně natočené a film měl původně vstoupit do kin 1. dubna 2020. Jeho premiéra byla kvůli pandemii koronaviru posunuta nejdříve přesně o rok, na stejné datum roku 2021. Ani to ale nestačilo a termín zatím visí ve vzduchu. Proti týmu hlavních postav se tentokrát postaví wrestler a občasný herec John Cena, který hraje ztraceného bratra Dominica Toretta. Vin Diesel tak dostal dalšího „nabitého“ soupeře. Schválně, kdo bude mít ve společné bitce navrch.

Rychle a zběsile 9
zdroj: thefastsaga.com

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.