Huawei Watch GT 2 Pro: titanové tělo, safírové sklo a výdrž baterie 14 dní

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou novým prémiovým modelem značky. Společnost představila navíc menší chytré hodinky Watch Fit, které mají více barevných kombinací a lze je přizpůsobit každému vzhledu. Oba modely se zaměřují na podporu tréninkových funkcí a umožňují sledovat výkony při všech možných sportech, od cyklistiky, lyžování až po golf. Jejich velkým plusem je dlouhá výdrž baterie.

Watch GT 2 Pro

Zaujmou na první pohled svým designem, který připomíná klasické hodinky. Huawei Watch GT 2 Pro využívají ty nejkvalitnější materiály. Safírové sklíčko je odolné vůči škrábancům a titanové tělo hodinek je maximálně odolné, přičemž umí dobře odvádět teplo. Zadní část hodinek je z keramiky, takže je možné je bezdrátově nabíjet. Balení obsahuje magnetickou nabíječku, ale Watch GT 2 Pro lze nabíjet z jakéhokoli zařízení, které to umožňuje. Stačí tak hodinky položit třeba na mobilní telefon. Při plném nabití vydrží Watch GT 2 Pro celé dva týdny bez přísunu energie.

Narostl počet tréninkových režimů a přibyla možnost využití hodinek jako spouště fotoaparátu mobilního telefonu. Sledování stresu, okysličení krve nebo počasí je samozřejmostí, ale nově lze také přímo na hodinky stahovat aplikace, včetně her. Jsou dostupné v AppGallery a postupně jich bude přibývat. Přehrávání hudby je pak důvodem, proč můžete vyrazit běhat nebo cvičit jen se sluchátky v uších a hodinkami na ruce.

Huawei Watch GT 2 Pro: titanové tělo, safírové sklo a výdrž baterie 14 dní
zdroj: consumer.huawei.com

Watch Fit

Kompaktní chytré hodinky Huawei Watch Fit jsou tak lehké, že je na ruce ani neucítíte. To je žádoucí zejména při aktivitách a sportu. Jsou dostupné ve čtyřech barevných provedeních a umožňují i výměny pásku, takže je lze sladit ke každému outfitu. Ciferník nabízí celých 130 variant vzhledu. Hodinky umí sledovat celkem 96 sportů a podávat o nich podrobné informace. K tomu patří měření tepu nebo okysličení krve. Výdrž baterie je také solidní, celých deset dní.

Huawei Watch Fit
zdroj: consumer.huawei.com

Watch Fit umožňují přehrávání hudby a po spárování s chytrým telefonem je lze využít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Stejně jako jejich větší bráška mají operační systém Lite OS. Umožňují nahrát na ciferník jakoukoli vlastní fotku a samozřejmě jsou vodotěsné.

Velkým plusem je cena

Huawei Watch GT 2 Pro pořídíte za 7999 Kč, což je v tomto provedení skutečně bezkonkurenční cena. Lehoučké Watch Fit s obdélníkovým displejem stojí 2999 Kč.

Huawei Watch Fit
zdroj: consumer.huawei.com

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?