Huawei Watch GT 2 Pro: titanové tělo, safírové sklo a výdrž baterie 14 dní

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro jsou novým prémiovým modelem značky. Společnost představila navíc menší chytré hodinky Watch Fit, které mají více barevných kombinací a lze je přizpůsobit každému vzhledu. Oba modely se zaměřují na podporu tréninkových funkcí a umožňují sledovat výkony při všech možných sportech, od cyklistiky, lyžování až po golf. Jejich velkým plusem je dlouhá výdrž baterie.

Watch GT 2 Pro

Zaujmou na první pohled svým designem, který připomíná klasické hodinky. Huawei Watch GT 2 Pro využívají ty nejkvalitnější materiály. Safírové sklíčko je odolné vůči škrábancům a titanové tělo hodinek je maximálně odolné, přičemž umí dobře odvádět teplo. Zadní část hodinek je z keramiky, takže je možné je bezdrátově nabíjet. Balení obsahuje magnetickou nabíječku, ale Watch GT 2 Pro lze nabíjet z jakéhokoli zařízení, které to umožňuje. Stačí tak hodinky položit třeba na mobilní telefon. Při plném nabití vydrží Watch GT 2 Pro celé dva týdny bez přísunu energie.

Narostl počet tréninkových režimů a přibyla možnost využití hodinek jako spouště fotoaparátu mobilního telefonu. Sledování stresu, okysličení krve nebo počasí je samozřejmostí, ale nově lze také přímo na hodinky stahovat aplikace, včetně her. Jsou dostupné v AppGallery a postupně jich bude přibývat. Přehrávání hudby je pak důvodem, proč můžete vyrazit běhat nebo cvičit jen se sluchátky v uších a hodinkami na ruce.

Huawei Watch GT 2 Pro: titanové tělo, safírové sklo a výdrž baterie 14 dní
zdroj: consumer.huawei.com

Watch Fit

Kompaktní chytré hodinky Huawei Watch Fit jsou tak lehké, že je na ruce ani neucítíte. To je žádoucí zejména při aktivitách a sportu. Jsou dostupné ve čtyřech barevných provedeních a umožňují i výměny pásku, takže je lze sladit ke každému outfitu. Ciferník nabízí celých 130 variant vzhledu. Hodinky umí sledovat celkem 96 sportů a podávat o nich podrobné informace. K tomu patří měření tepu nebo okysličení krve. Výdrž baterie je také solidní, celých deset dní.

Huawei Watch Fit
zdroj: consumer.huawei.com

Watch Fit umožňují přehrávání hudby a po spárování s chytrým telefonem je lze využít jako dálkovou spoušť fotoaparátu. Stejně jako jejich větší bráška mají operační systém Lite OS. Umožňují nahrát na ciferník jakoukoli vlastní fotku a samozřejmě jsou vodotěsné.

Velkým plusem je cena

Huawei Watch GT 2 Pro pořídíte za 7999 Kč, což je v tomto provedení skutečně bezkonkurenční cena. Lehoučké Watch Fit s obdélníkovým displejem stojí 2999 Kč.

Huawei Watch Fit
zdroj: consumer.huawei.com

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.