Netradiční adventní věnec. Zkuste dřevo, peří nebo kosmetické tampony

Pokud nejste moc na klasiku, dáme vám pár tipů na netradiční adventní věnec. Fantazii se meze nekladou. Trendy jsou rozmanité a váš domov plný použitelných materiálů. Nevěříte?

Trendy 2020

O vánočních trendech letošního roku už jsme psali. Váš netradiční adventní věnec může být inspirovaný třeba trendy barvami. Proč byste si ho vlastně měli vyrobit sami doma? Pro potěšení i zážitek ze samotné výroby. Máte-li doma děti, určitě společnou aktivitu uvítají. Spolu se můžete ponořit do vánoční atmosféry, pustit si k tomu tematickou hudbu a probudit v sobě mále dítě, které se nenechá ničím a nikým omezovat. A tady jsou naše tipy.

Netradiční adventní věnec. Zkuste dřevo, peří nebo kosmetické tampony
Netradiční adventní věnec z kosmetických tampónů. Zdroj: nametyainspirace.cz

Materiál si zvolte podle sebe

Na dnešní době je úžasné to, že trendy je prakticky všechno. Cokoli tedy najdete doma, můžete využít i při výrobě. Chce to se nebát improvizace. Hitem dámských fór je třeba už roky adventní věnec z kosmetických tamponů. Napadlo by vás to? Tomuhle adventnímu věnci ovšem sluší strohost, sám o sobě už udělá velkou parádu.

Příroda má zelenou

Hlavní slovo má v posledních letech návrat k přírodě. A tak jestli nenajdete příhodný materiál doma, zajděte si na procházku ven a seberte, co vám cestou cvrnkne o nos. Doslova. Pracovat se dá se suchou trávou, kaštany, větvemi, ořechy, peckami, nejrůznějšími uschlými plody, ale dokonce i kameny atd. Vyjděte zkrátka „na lov“ a uvidíte, co vám padne do noty.

Slíbená inspirace pro začátečníky

A až budete mít připravený materiál, dejte se do práce. Bude se hodit ještě nějaká ta ozdoba, motouz, mašle a tavná pistole. Pokud si stále nevíte rady, inspiraci najdete v naší galerii.

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?