Netradiční adventní věnec. Zkuste dřevo, peří nebo kosmetické tampony

Pokud nejste moc na klasiku, dáme vám pár tipů na netradiční adventní věnec. Fantazii se meze nekladou. Trendy jsou rozmanité a váš domov plný použitelných materiálů. Nevěříte?

Trendy 2020

O vánočních trendech letošního roku už jsme psali. Váš netradiční adventní věnec může být inspirovaný třeba trendy barvami. Proč byste si ho vlastně měli vyrobit sami doma? Pro potěšení i zážitek ze samotné výroby. Máte-li doma děti, určitě společnou aktivitu uvítají. Spolu se můžete ponořit do vánoční atmosféry, pustit si k tomu tematickou hudbu a probudit v sobě mále dítě, které se nenechá ničím a nikým omezovat. A tady jsou naše tipy.

Netradiční adventní věnec. Zkuste dřevo, peří nebo kosmetické tampony
Netradiční adventní věnec z kosmetických tampónů. Zdroj: nametyainspirace.cz

Materiál si zvolte podle sebe

Na dnešní době je úžasné to, že trendy je prakticky všechno. Cokoli tedy najdete doma, můžete využít i při výrobě. Chce to se nebát improvizace. Hitem dámských fór je třeba už roky adventní věnec z kosmetických tamponů. Napadlo by vás to? Tomuhle adventnímu věnci ovšem sluší strohost, sám o sobě už udělá velkou parádu.

Příroda má zelenou

Hlavní slovo má v posledních letech návrat k přírodě. A tak jestli nenajdete příhodný materiál doma, zajděte si na procházku ven a seberte, co vám cestou cvrnkne o nos. Doslova. Pracovat se dá se suchou trávou, kaštany, větvemi, ořechy, peckami, nejrůznějšími uschlými plody, ale dokonce i kameny atd. Vyjděte zkrátka „na lov“ a uvidíte, co vám padne do noty.

Slíbená inspirace pro začátečníky

A až budete mít připravený materiál, dejte se do práce. Bude se hodit ještě nějaká ta ozdoba, motouz, mašle a tavná pistole. Pokud si stále nevíte rady, inspiraci najdete v naší galerii.

Podobné články

Nejoblíbenější

Skutečně dokážeme cítit pach strachu a dalších emocí?

Při komunikaci se spoléháme hlavně na jazyk a zrak. Jak podstatnou roli hraje u lidí nos a dokážeme pomocí čichu cítit strach?

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?