Vánoce 2020 budou jiné. Vrátíme se k tradicím a nebudeme plýtvat

I když to v nákupních centrech na předvánoční “šílenství” nevypadá a blížící se svátky připomínají jen reklamy v televizi nebo vánoční výzdoba, Vánoce 2020 se nezadržitelně blíží. Všem je jasné, že letošní svátky budou jiné. Řídíte se trendy? Pak máme pro vás několik tipů.

Vánoce 2020 trendy modrá
zdroj: pxhere.com

Tradice a zase tradice

Vánoční tradice si už několik let znovu našly místo v našich domácnostech. A letos to nebude jinak. A tak je skvěle doplní i tradiční barevná kombinace červené, zlaté nebo tmavě zelené. Pokud se chcete řídit trendy, pak k nim bezostyšně přidejte temný odstín modré inspirované noční oblohou plnou zářících hvězd. Co se barev a stylu týče, letošní Vánoce se ponesou v elegantním duchu, nahrávat budou klasice a důraz bychom měli klást podle odborníků na to, abychom zbytečně neplýtvali.

Příroda, pytlovina a přírodní materiály

Stejně jako loňský rok, i letos nic nezkazíte ozdobami vyrobenými z přírodních zdrojů. Stačí si dojít na procházku do lesa, trocha fantazie a šikovné ruce a krásné dekorace jsou na světě. Doladit je můžete režnými provázky nebo pytlovinou. Interiér s přírodním nádechem bude vždycky vyzařovat pohodu, klid a teplo. Přírodnímu stylu lahodí zlaté nebo krémové detaily, stejně jako dřevěné doplňky.

Vánoce 2020 trendy dřevěné ozdoby
zdroj: pxhere.com

Vivat zlatá šampaň

Oblíbenou barvou je jemný odstín zlaté. Patří zároveň k nejelegantnějším barvám. Vánoční dekorace v této barvě se stanou hitem. Snese se s bronzovou stejně jako s hnědými tóny barev. Záleží na fantazii a vkusu každého z nás.

Balení dárků provázky
zdroj: pinterest.com

Mrazivý dotek

Tak by se dal nazvat další oblíbený trend pro Vánoce 2020. Máte-li rádi ornamenty, které každoročně vykresluje mráz na naše okna, pak je klidně nechte vstoupit i do interiéru. A nemusíte s nimi rozhodně šetřit. Pro vytvoření elegantního stylu kombinujte tento trend s bílými a stříbrnými akcenty. Úžasně vypadá k němu sklo v jakékoli podobě.

Vánoce 2020 trendy mrazivý nádech
zdroj: pxhere.com

Geometrie pro milovníky barev a individualisty

V posledních letech se těší oblibě i výzdoba s pomocí geometrických tvarů. Objevují se na vánočních dekoracích stejně jako na ozdobách na stromeček. Úplně nejoblíbenější je přitom cik-cak vzor. Říká se mu také chevron. Nejvíce mu svědčí barevná kombinace červené, zelené a bílé.

Tak co, kterou variantu budete volit vy? Dáte na klasiku nebo zvolíte geometrii?

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.