Ace Ventura 3 je ve vývoji. Vrátí se Jim Carrey jako potrhlý zvířecí detektiv?

Ace Ventura 3 je ve fázi vývoje pro Amazon, jak potvrdila produkční společnost Morgan Creek. První Ace Ventura měl premiéru v roce 1994 a pro Jima Carreyho to byl startovní můstek mezi velké hollywoodské hvězdy 90. let. Africké pokračování s názvem Ace Ventura 2: Volání divočiny následovalo rychle hned rok poté a oba filmy jsou širokým publikem považovány za jedny z nejzábavnějších komedií této dekády. Navzdory kritikům, kteří je vždycky nenáviděli.

Přestože Jim Carrey hrál od té doby ve spoustě dalších filmů, zcela určitě je stále nejlépe známý jako praštěný zvířecí detektiv s obří vlnou ve vlasech. Některé jeho hlášky z těchto filmů patří mezi nejčasteji opakovaně citované fráze v historii filmu (platí pouze pro originál). Dá se předpokládat, že by pokračování mohlo mít úspěch, pokud si Jim Carrey roli zopakuje. Na druhou stranu, nejen filmový svět se za tu dobu výrazně změnil, takže Ace Ventura 3 určitě není žádná sázka na jistotu.

Ace Ventura jedině s tváří Carreyho

Nový snímek má na starost Park Cirkus, tým produkční společnosti Morgan Creek, který má na svědomí oba původní filmy Ace Ventura. Stejní autoři stojí za dosud posledním filmem Jima Carreyho, hranou adaptací série videoher Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog). Ace Ventura 3 bude uveden jako „hlavní chod“ na Amazon Prime.

Ace Ventura 3 Jim Carrey
zdroj: facebook / Ace Ventura: Pet Detective

Novinky zatím nepotvrzují, jestli je v plánu pokračování nebo restart. Dokonce není potvrzené ani obsazení, včetně samotného Jima Carreyho. Předpoklad, že je Jim Carrey na palubě, plyne hlavně díky spojení s filmem Ježek Sonic, ale může se také jednat o restart. Doufejme v to první, protože by bylo skutečně kostrbaté vidět v roli někoho jiného, i kdyby se jednalo o toho nejtalentovanějšího komika. Nehledě na fakt, že by to snímek nejspíš dopředu pohřbilo.

Ace Ventura 3 Jim Carrey
zdroj: facebook / Ace Ventura: Pet Detective

Znovu do stejné řeky

Pokud se Jim Carrey skutečně vrátí v kultovní roli v chystaném Ace Ventura 3, viděli bychom ho opět na scéně v jednom ze svých největších triumfů. Sám Carrey neprokázal nechuť k návratu ke starším rolím, které ho proslavily. Spolu s Jeffem Danielsem se spojili pro Návrat blbýho a blbějšího z roku 2014. Doufejme ale, že sequel frančízy zvířecího detektiva bude lepší kvality, než tohle neuspokojivé úsilí. Nezbývá než čekat, až bude role Jima Carreyho potvrzena. Vzhledem k pandemii je pravděpodobné, že se nezačne natáčet dřív, než v roce 2022. Ace Ventura 3 tak dorazí nejspíš až v roce 2023.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.