Ben Affleck chtěl souboj Batman vs. Deathstroke ve stylu Arkham Origins

Při psaní sólového filmu Batman byl Ben Affleck silně ovlivněný hrami, které nastartovalo Arkham Asylum. Na HBO Max vyšla 18. března 2021 prodloužená Justice League (Liga spravedlnosti), pod kterou je podepsaný Zack Snyder. S jejím vydáním se zvýšila zvědavost fanoušků po tom, co by se stalo, kdyby se tato verze skutečně dostala v roce 2017 do kin. Nejlepším takovým příkladem je právě informace, jak by vypadal snímek Batman z rukou Bena Afflecka. A jakou roli by v něm hrál padouch Deathstroke.

Ben Affleck se vzdal postu režiséra snímku The Batman během roku 2017. Poté v roce 2019 odstoupil ze samotné role Temného rytíře. Na režisérskou sesli usedl Matt Reeves a jako Bruce Wayne byl obsazen Robert Pattinson. Po oznámení v květnu 2020, že dorazí Snyder Cut, se Affleck upsal k návratu do role v multivermíru. To zahrnuje snímek The Flash a také pořízení fotografií pro Snyder Cut Ligy spravedlnosti, kde byl i Manganiello. Všechny podrobnosti, které měl do té doby Affleck nashromážděné o svém snímku Batman, se začaly postupně vytrácet. Trochu ironicky to souvisí s Deadpoolem režiséra Tima Millera.

V plánu byl vysněný duel

Joe Manganiello uvedl, že byl Ben Affleck v přístupu k akci ovlivněný dějem hry Batman: Arkham Origins. On a Affleck spolu sledovali promo video „Arkham Origins Deathstroke versus Batman“, které režíroval Tim Miller. Affleck a Manganiello u něho diskutovali, jak by se tyto akční sekvence daly udělat. Údajně to zahrnovalo i diskuzi o „jednom velkém akčním kuse a co to bude obnášet“. Vzhledem k podobě postav Deathstroke (*1980) a Deadpool (*1991), kdy Marvel zabijáka od DC okopíroval a parodoval, se utichlým podrobnostem nelze divit, protože Deadpoola točil právě Tim Miller.

zdroj: YouTube

Není to poprvé, kdy Manganiello nabídl detaily o tom, jaký by byl Affleckův film o Batmanovi. Už dříve uvedl, že měl děj obsahovat situace, kdy Slade Wilson doslova rozebere život Bruce na kusy. Také by zabil všechny jeho blízké. Manganiello přirovnal Afflevkův příběh k thrilleru Davida Fischera Hra z roku 1997. Navíc existovaly také plány na sólový film Deathstroke, který by natočil Gareth Evans, ale ten nakonec upadl do ústraní. I tak ale Manganiello doufá v malou naději, že by mohl být po Snyder Cutu vzkříšen.

Rovnocenní soupeři v dokonalé akci

Proslavený duel Batman versus Deathstroke z Arkham Origins vrhl na hru velkou pozornost ještě předtím, než byla vydána. Affleckův nápad použít tuto akci jako inspiraci pro jeho snímek o Batmanovi dává smysl. Sám nastavil vysokou laťku v Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti bojovou scénou ve skladišti. Ve svém sólovém filmu by chtěl tento kalibr určitě udržet. Kromě toho, kdo jiný než Gareth Evans, režisér řežby Zátah (The Raid), by se měl postarat o akci s Deathstrokem ve vlastním filmu. Diváky mohla čekat skutečně neuvěřitelná akce mezi těmito dvěma.

Batman Justice League Zack Snyder Deathstroke Arkham Origins Knight
zdroj: DC universe / Warner Bros.

Přijde další šance?

Ben Affleck i Joe Manganiello se vrátili, aby natočili scény pro Snyder Cut. Fanoušci je tak mohou konečně vidět na obrazovkách společně. Miliony jich stále doufají, že sólový film Affleckova Batmana dostane ve světle Manganiellových odhalení druhou šanci na HBO Max. Prozatím bude jejich společné vystoupení pouze v rámci Knightmare, Batmanovy vize temné budoucnosti z Ligy spravedlnosti.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.