Dave Bautista by se chtěl objevit ve filmu DC Comics jako Bane

Dave Bautista je v současnosti známý především díky svému angažmá v Marvel Cinematic Universe jako Drax Ničitel ze Strážců galaxie. Herec se vyjádřil, že existuje jedna komiksová postava, kterou si už nějakou dobu touží zahrát: Bane, jeden z nejikoničtějších protivníků Batmana.

Existují určité charaktery, ke kterým jsem za posledních, deset, dvacet let přilnul, a Bane byl jedním z nich. Bez zpochybnění verze Banea od Toma Hardyho, miluji to, jak ho zahrál, mám rád ten film. Myslím, že bych do role mohl vnést zajímavou změnu a také myslím, že bych do postavy správně zapadl. Nejen hereckým výkonem, ale také fyzicky.

Jak by vypadal Bautista jako Bane?

Celý nápad Dave Bautista dokonce rozvedl. „Rád bych tu roli pojal tak, že bych se vrátil zpět na 145 kg, abych postavu zahrál. Mohl bych hrát Banea způsobem, že by byl nejen fyzicky hrozivý, ale také šíleně inteligentní. Bane je ten typ postavy, která je stejně tak děsivá a zároveň inteligentní, že sotva kdy zvýší hlas.

Herec přirovnal svou představu postavy Banea k jinému charakteru, který zahrál dříve, a tím je Mr. Hix z bondovského snímku Spectre. „Pan Hix byl velmi děsivý a jeho chování se navenek téměř neměnilo. Byl opravdu šťastný, když mohl někoho pořádně zbít. Nebyl příliš agresivní, byl si naprosto jistý tím, co dělá. To je cesta, jak vnímám Banea. Je nadřazený nejen fyzicky, ale také mentálně.

Během poslední dekády získal Dave Bautista popularitu jako tvrdý, ale soucitný Drax Ničitel, který se naposledy objevil v Avengers: Endgame. Znovu se s ním shledáme ve snímku Strážci galaxie 3, což může být pro herce poslední ztvárnění postavy. Nedávno se Bautista vyjádřil, že i když v budoucnu možná nebude hrát Draxe, byl by rád, kdyby v MCU získal tuto roli někdo jiný. Strážci galaxie 3 od Jamese Gunna se budou natáčet během roku 2021 a do kin dorazí 5. května 2023.

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?