Elizabeth Olsen nastínila, co bude s postavou Scarlet Witch po snímku Doctor Strange 2

Hvězda snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Elizabeth Olsen, v interview poodhalila svoje myšlenky ohledně další budoucnosti její postavy Scarlet Witch v Marvel Cinematic Universe.

„Musíme toho s jejím charakterem tolik udělat, stejně tak s příběhem, a já se chci jen ujistit, že jsme v tomhle filmu pokračovali v evoluci a nechali ji dělat věci, které ji naši fanoušci nebo diváci ještě dělat neviděli,“ řekla Olsen v rozhovoru. „Byla to osmiletá cesta a tak doufám, že se trochu pohneme směrem k něčemu vzrušujícímu.“

Ohledně toho, jak bude pokračovat cesta Scarlet Witch po filmu Doctor Strange 2, Elizabeth Olsen pokračuje: „Je tady několik různých verzí toho, co by se mohlo stát na konci tohoto filmu. Většinou chci slyšet, co by od ní chtěli vidět fanoušci, kteří ji znají nejlépe.“

Ještě více kouzel

Příběh Scarlet Witch v MCU je tragický. Wanda Maximoff utrpěla větší ztrátu, než jakákoli jiná postava celé franšízy. Děj Multiverse of Madness tento smutek jen umocňuje. V sérii WandaVision na Disney+ měli fanoušci možnost nakrátko zahlédnout Wandu, jak zkoumá svůj magický potenciál skrze stránky grimoáru Darkhold. Tento tajemný svazek předtím držela čarodějka Agatha Harkness, která využila mystických sil knihy ke zjištění, že byla Wanda legendární Scarlet Witch. Když Wanda testuje své nové magické schopnosti, slyší, jak její synové volají o pomoc.

Náznak vypustil hlavní rekvizitář Marvel Studios, Russell Bobbit. Ještě před uvedením Multiverse of Madness potvrdil, že bude hrát Darkhold ve filmu výraznější roli, i když detaily nerozvedl. Trailery na film navíc ukázaly Wandu, jak objímá své syny Billyho a Tommyho.

Olsen sama prohlásila, že si v pokračování Doctora Strange užívá zkoumání Wandiny temné stránky. „Myslím, že důvod, proč jsem si Wandu od začátku opravdu užívala, je ten, že je velmi jasná ve svém přesvědčení,“ řekla herečka. „Prostě se neslučují s ostatními, a je to v pořádku. Bude mít svoje vlastní realizace a přizná, když udělá chybu.“

Doctor Strange in the Multiverse of Madness zrežíroval Sam Raimi a děj se odehrává po snímku Spider-Man: No Way Home. Dr. Stephen Strange a jeho spojenci se pouštějí do mnohovesmíru, aby čelili novému nepříteli, který hrozí roztrháním struktury jejich světa. Film je v kinech od 5. května 2022.

zdroj: ComicBook, ExtraTV, The Direct

Podobné články

Nejoblíbenější

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.

Podvodník z Tinderu dostal z žen na seznamce desítky milionů korun. Je bez trestu na svobodě

Přes seznamku vydojil z žen miliony korun. Podvodník z Tinderu, Shimon Hyaut, řečený Levine, neváhal své oběti vydírat verbálně i emočně.