Hugh Jackman naznačil, že by se mohl jako Wolverine vrátit do MCU

Hugh Jackman se možná připojí jako Wolverine k Marvel Cinematic Universe. Herec se stal synonymem této postavy poté, co mutanta hrál v sérii X-Men téměř dvacet let. Posledním snímkem byl Logan z roku 2017.

Přestože Jackman prohlásil, že se objevil jako Wolverine naposledy, frančíza X-Men jen tak nezmizí. Sérii po mnoha zpožděních ukončil snímek New Mutants (2020) od 20th Century Fox. Značku teď vlastní Marvel (Disney) a Kevin Feige potvrdil, že se X-Meni představí v MCU. Deadpool v podání Ryana Reynoldse je jedinou postavou, která nebude restartována poté, co Disney společnost 20th Century Fox odkoupil. V posledních letech se tak spekulovalo, kdo nahradí Jackmana a objeví se jako Wolverine. Teď to vypadá, že by Marvel nového herce hledat nemusel.

Nikdy neříkej nikdy

Na svém Instastory Hugh Jackman poškádlil fanoušky náznakem, že se může vrátit jako Wolverine. Zvěřejnil fan art obrázek ruky s adamantiovými drápy od uživatele BossLogic, spolu s fotkou, kde je on a ředitel MCU Kevin Feige. Připojil také poctu zesnulému režisérovi Richardu Donnerovi, jehož společnost sérii X-Men produkovala.

Neexistuje zatím oficiální potvrzení, že se Hugh Jackman vrací jako Wolverine. Je ale zvláštní, že by herec připojil obrázek mutanta s drápy ke svojí fotce s Feigem. Herec už dříve řekl, že pokud budou X-Meni představeni v MCU, mohl by ve hraní Wolverina pokračovat. Když tuto poznámku v roce 2017 utrousil, zapojení X-Menů do MCU bylo ještě nepravděpodobné, protože práva stále vlastnila společnost Fox. Jackmanova myšlenka se tak může splnit, pokud o to bude stát a Disney ho najme.

Reálná naděje tady je

Přestože Disney frančízu X-Men restartuje, Jackmanův návrat není vyloučený. Wolverine je nejvýraznější charakter mutantí série a pokud se Disney rozhodne jeho postavu přepracovat, porovnávání Jackmana s novým hercem fanoušky bude nevyhnutelné. Kdyby se v roli znovu objevil Hugh Jackman, zabránilo by se tím potencionálnímu odporu diváků, ale zároveň by to byla Disneyho bezpečná sázka na jistotu. Marvel navíc možný návrat herce usnadnil, když představil v sérii Loki koncept multivesmíru a alternativních časových linií.

Na druhou stranu, Logan (2017) byl důstojným rozloučením s postavou, takže existuje i půda pro představení nové tváře. Disney potřebuje ještě několik let, než se objeví X-Meni v MCU, takže může nějakou dobu trvat, než studio ohlásí, kdo bude Wolverine. Fanoušci mají ale jasno.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.