She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany

Marvel Studios už mají představitelku hlavní role pro chystanou TV sérii She-Hulk. Vzteky zelenou hrdinkou bude herečka Tatiana Maslany. Začátek 4. fáze Marvel Cinematic Universe byl kvůli pandemii koronaviru odložen, ale v příštích několika letech se frančíza roztáhne hodně do šířky. V plánu jsou sequely pro stávající hrdiny, ale také několik televizních sérií pro kanál Disney+. Ty budou s filmy úzce provázané. Jedním z mnoha projektů je právě She-Hulk.

Zelená a naštvaná

Série představí Jennifer Walters, právničku a sestřenici Bruce Bannera, která získá supeschopnosti jako Hulk. Zprávy o projektu naznačovaly, že scénář vytváří Jessica Gao, která pracovala na 3. sérii seriálu Rick a Morty. Novější aktualizace přišla s tím, že She-Hulk nakonec píše Kat Loiro, která napsala dvě řady seriálu Smrt nás spojí. Ten je zaměřen hlavně na ženské publikum, což nejspíš vypovídá o snaze Marvelu oslovit mladé divačky.

She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany
zdroj: wikimedia vommons

Tatiana Maslany se nejvíc zviditelnila v seriálu Orphan Black z kanadské produkce, který u nás v televizi neběžel a znají ho jen seriáloví nadšenci. Za svou roli získala Tatiana cenu Emmy a naposledy se objevila v TV show Perry Mason (2020) z produkce HBO. Teď herečka pronikla do žánru superhrdinů a vstoupí do MCU jako She-Hulk. Kdo bude sérii produkovat se zatím neví.

Bruce Banner potvrzen

Návrat potvrdil i Mark Ruffalo a Bruce Banner se v seriálu ukáže jako „Smart Hulk“. Objevily se také zprávy o tom, že se objeví Brucova láska Betty Ross a její otec Generál Ross, který hrdinovi pěkně zatápěl. V MCU mezitím povýšil na Ministra zahraničí, ale v komiksech je nechvalně známý jako Red Hulk. Uvidíme, jakou cestou se bude She-Hulk ubírat a kolik si vezme ze své předlohy. V té získala Jennifer Walters supersílu, když byla postřelena a nebyla jiná možnost, než krevní transfuze od Bruce Bannera.

She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany
zdroj: facebook / Orphan Black

Casting MCU stále nabírá

Nejnovější část castingu MCU je tak s Tatinou Maslany téměř kompletní. Nedávno bylo oznámeno, že Ant-Man 3 počítá s padouchem jménem Kang, kterého bude hrát Jonathan Majors. Jakmile studio najde herce pro Marca Spectora (Moon Knight) a Kamalu Khan (Ms. Marvel), budou mít všechny ohlášené TV show pro Disney+ své hlavní role obsazené.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.