She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany

Marvel Studios už mají představitelku hlavní role pro chystanou TV sérii She-Hulk. Vzteky zelenou hrdinkou bude herečka Tatiana Maslany. Začátek 4. fáze Marvel Cinematic Universe byl kvůli pandemii koronaviru odložen, ale v příštích několika letech se frančíza roztáhne hodně do šířky. V plánu jsou sequely pro stávající hrdiny, ale také několik televizních sérií pro kanál Disney+. Ty budou s filmy úzce provázané. Jedním z mnoha projektů je právě She-Hulk.

Zelená a naštvaná

Série představí Jennifer Walters, právničku a sestřenici Bruce Bannera, která získá supeschopnosti jako Hulk. Zprávy o projektu naznačovaly, že scénář vytváří Jessica Gao, která pracovala na 3. sérii seriálu Rick a Morty. Novější aktualizace přišla s tím, že She-Hulk nakonec píše Kat Loiro, která napsala dvě řady seriálu Smrt nás spojí. Ten je zaměřen hlavně na ženské publikum, což nejspíš vypovídá o snaze Marvelu oslovit mladé divačky.

She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany
zdroj: wikimedia vommons

Tatiana Maslany se nejvíc zviditelnila v seriálu Orphan Black z kanadské produkce, který u nás v televizi neběžel a znají ho jen seriáloví nadšenci. Za svou roli získala Tatiana cenu Emmy a naposledy se objevila v TV show Perry Mason (2020) z produkce HBO. Teď herečka pronikla do žánru superhrdinů a vstoupí do MCU jako She-Hulk. Kdo bude sérii produkovat se zatím neví.

Bruce Banner potvrzen

Návrat potvrdil i Mark Ruffalo a Bruce Banner se v seriálu ukáže jako „Smart Hulk“. Objevily se také zprávy o tom, že se objeví Brucova láska Betty Ross a její otec Generál Ross, který hrdinovi pěkně zatápěl. V MCU mezitím povýšil na Ministra zahraničí, ale v komiksech je nechvalně známý jako Red Hulk. Uvidíme, jakou cestou se bude She-Hulk ubírat a kolik si vezme ze své předlohy. V té získala Jennifer Walters supersílu, když byla postřelena a nebyla jiná možnost, než krevní transfuze od Bruce Bannera.

She-Hulk má svojí představitelku. Do role byla obsazena Tatiana Maslany
zdroj: facebook / Orphan Black

Casting MCU stále nabírá

Nejnovější část castingu MCU je tak s Tatinou Maslany téměř kompletní. Nedávno bylo oznámeno, že Ant-Man 3 počítá s padouchem jménem Kang, kterého bude hrát Jonathan Majors. Jakmile studio najde herce pro Marca Spectora (Moon Knight) a Kamalu Khan (Ms. Marvel), budou mít všechny ohlášené TV show pro Disney+ své hlavní role obsazené.

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?