Spider-Man 3: Tobey Maguire ani Andrew Garfield se podle Hollanda ve filmu neobjeví

Tom Holland, představitel Petera Parkera v Marvel Cinematic Universe, rozvířil vody spekulací kolem chystaného sequelu Spider-Man 3. Tobey Maguire ani Andrew Garfield ve snímku podle jeho slov nebudou. Posledních několik měsíců se šířily spekulace, že zatím bezejmenné pokračování filmu Spider-Man: Daleko od domova chystá masivní obsazení. Objevit se měl údajně každý, kdo hrál Spider-Mana dřív. Na drbech ale bývá jen půlka pravdy.

Prý to bude velké

Podle Hollanda je Spider-Man 3 zatím nejambicióznější samostatný superhrdinský film, který kdy viděl. Je jisté, že až se s Peterem Parkerem setkáme příště, bude marvelovský multivesmír roztříštěný a otevřený dokořán. Doctor Strange se ve filmu vrací ještě před svým dalším sólovým pokračováním, Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Vypadá to, že bude muset Peterovi pomoci s navigací v tomto nezmapovaném prostředí. To je prostor pro to, aby mohli dorazit „předchozí“ Spider-Mani v podání Maguira nebo Garfielda. Ve filmu ale možná vůbec nebudou.

„Ne, v tomhle filmu se neobjeví. Pokud přede mnou neutajili tu největší informaci, která je podle mě příliš velká na to, aby mi ji tajili. Ale zatím ne. Bude to pokračování filmů o Spider-Manovi, které jsme natáčeli,“ řekl herec.

Pozor na jazyk

Je dost pravděpodobné, že Tom Holland jen hraje hloupého. Bylo to před pár dny, kdy řekl, že mu Marvel Studios neřekli o tom, že se ve snímku Maguire a Garfield objeví, ale stejně jako všechno ostatní kolem Spider-Mana 3 je prý zaručené, že je ve filmu oba uvidíme. O Hollandovi je známo, že poskytuje rozhovory se spojlerem, takže je pro něj pravděpodobně snazší něco odmítnou, než přijít s vágní nebo spletitou odpovědí, kterou by mohl něco pokazit.

Kdyby na to došlo, bylo by odhalení rolí Maguira a Garfileda ve filmu téměř tak rušné, jako film samotný. Je tak nepravděpodobné, že by Holland jejich role potvrdil v rozhovoru. Se všemi drby a spekulacemi kolem je možné, že bude s odhalením počkáno pro trailer, než pro samotný film. Tobey Maguire a Andrew Garfiled by byli tak zakořenění v myslích fanoušků, že by oddálení takového okamžiku ztratilo svůj dopad. Ať už je to jakkoliv, Spider-Man 3 je opravdu masivní film a Marvel kolem něj bude chtít budovat hype. V tuhle chvíli je ale zatím brzy na to, aby se humbuk rozjel.

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.