Spider-Man 3: Tobey Maguire ani Andrew Garfield se podle Hollanda ve filmu neobjeví

Tom Holland, představitel Petera Parkera v Marvel Cinematic Universe, rozvířil vody spekulací kolem chystaného sequelu Spider-Man 3. Tobey Maguire ani Andrew Garfield ve snímku podle jeho slov nebudou. Posledních několik měsíců se šířily spekulace, že zatím bezejmenné pokračování filmu Spider-Man: Daleko od domova chystá masivní obsazení. Objevit se měl údajně každý, kdo hrál Spider-Mana dřív. Na drbech ale bývá jen půlka pravdy.

Prý to bude velké

Podle Hollanda je Spider-Man 3 zatím nejambicióznější samostatný superhrdinský film, který kdy viděl. Je jisté, že až se s Peterem Parkerem setkáme příště, bude marvelovský multivesmír roztříštěný a otevřený dokořán. Doctor Strange se ve filmu vrací ještě před svým dalším sólovým pokračováním, Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Vypadá to, že bude muset Peterovi pomoci s navigací v tomto nezmapovaném prostředí. To je prostor pro to, aby mohli dorazit „předchozí“ Spider-Mani v podání Maguira nebo Garfielda. Ve filmu ale možná vůbec nebudou.

„Ne, v tomhle filmu se neobjeví. Pokud přede mnou neutajili tu největší informaci, která je podle mě příliš velká na to, aby mi ji tajili. Ale zatím ne. Bude to pokračování filmů o Spider-Manovi, které jsme natáčeli,“ řekl herec.

Pozor na jazyk

Je dost pravděpodobné, že Tom Holland jen hraje hloupého. Bylo to před pár dny, kdy řekl, že mu Marvel Studios neřekli o tom, že se ve snímku Maguire a Garfield objeví, ale stejně jako všechno ostatní kolem Spider-Mana 3 je prý zaručené, že je ve filmu oba uvidíme. O Hollandovi je známo, že poskytuje rozhovory se spojlerem, takže je pro něj pravděpodobně snazší něco odmítnou, než přijít s vágní nebo spletitou odpovědí, kterou by mohl něco pokazit.

Kdyby na to došlo, bylo by odhalení rolí Maguira a Garfileda ve filmu téměř tak rušné, jako film samotný. Je tak nepravděpodobné, že by Holland jejich role potvrdil v rozhovoru. Se všemi drby a spekulacemi kolem je možné, že bude s odhalením počkáno pro trailer, než pro samotný film. Tobey Maguire a Andrew Garfiled by byli tak zakořenění v myslích fanoušků, že by oddálení takového okamžiku ztratilo svůj dopad. Ať už je to jakkoliv, Spider-Man 3 je opravdu masivní film a Marvel kolem něj bude chtít budovat hype. V tuhle chvíli je ale zatím brzy na to, aby se humbuk rozjel.

Podobné články

Nejoblíbenější

Megalodon: mytický vrcholný predátor mohl sežrat cokoli, co se mu dostalo do cesty

Gigantický vrcholný predátor v oceánu neměl soupeře. Co bylo příčinou jeho vyhynutí, když byl megalodon tak vysoko v potravním řetězci?

Římané budovali sochy svého největšího nepřítele. Co je k tomu vedlo?

Význam sochy dnes chápeme trochu jinak, zatímco Římané je považovali za symbol síly impéria. Ale proč zvěčňovat nepřítele?

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?