The Boys: ve 2. sérii se představí Stormfront a Lamplighter, původní člen Sedmičky

Kdo jsou a co přinesou Stormfront a Lamplighter do 2. série The Boys? Debutová řada seriálové adaptace komiksu od Amazonu byla osvěžující a přivedla čerstvou krev mezi přehršel superhrdinů, které nám servírují filmové a televizní produkce. The Boys začínají, když chce dát Billy Butcher zpět dohromady partu, která se snaží superhrdiny zlikvidovat, aby se mohl pomstít Homelanderovi a Sedmičce. Světoví superhrdinové jsou oblíbení u veřejnosti, ale ve skutečnosti jsou to rozmazlené celebrity, které sledují hlavně vlastní zájmy. The Boys je chtějí za jejich bezohledné skutky potrestat a během 1. série se ukáže, že toho jsou schopni.

The Seven
zdroj: facebook

Bude to bláznivá jízda

2. sezóna bude ještě bláznivější a do celého mixu přidává nové příběhy i superhrdiny. Hlavním přírůstkem je Stormfront (Aya Cash), sociální influencerka s vlastní temnou motivací a schopnostmi, které připomínají Thora. Připojí se k Sedmičce jako náhrada za Translucenta, kterého „chlapci“ zlikvidovali v 1. sérii. Chystá se stvoření armády superhrdinů a Starlight mezitím dělí svůj čas mezi The Boys a The Seven. Její loajalita je pod drobnohledem, zatímco teroristé, které Homelander posílil sérem Compoud V, způsobují chaos po celém světě.

The Boys: ve 2. sérii se představí Stormfront a Lamplighter
zdroj: facebook

Dorazí vládce ohně

Do situace navíc vstoupí Lamplighter, bývalý člen Sedmičky, jehož schopností je pyrokineze. Roli obsadil Shawn Ashmore, který hrál v X-Menech trochu ironicky Icemana. Postava paroduje Green Laterna od DC, včetně samotné lucerny, jen místo energie vůle používá ohnivé síly. Ve 2. sérii se objeví poprvé, přestože už se o něm mluvilo. V té době odešel na odpočinek a uvolnil tak místo v Sedmičce Starlight, jeho kariéra se ale neobešla bez velkých kontroverzí.

The Boys: ve 2. sérii se představí Stormfront a Lamplighter
zdroj: facebook

Dostane Mallory více prostoru?

Když Butcher a Hughie navštíví Mallory ve finále 1. série, zakladatelka anti-superhrdinského týmu odhalí divákovi incident, při kterém Lamplighter upálil její vnoučata. Brutální tragédie přiměla Mallory pověsit svojí práci na hřebík a znamenala rozpad The Boys, takže se nyní odmítá vrátit. Vought celou událost zametl pod koberec a Lamplighterův odchod na odpočinek je v 1. epizodě doprovázen potleskem a obdivem akcionářů korporace. Členové Sedmičky se často dopouští hrozivých činů, takže je smrt vnoučat Mallory označena jako další nešťastná událost superhrdinů.

Homelander and The Deep
zdroj: facebook

Co dalšího vypluje na povrch?

Návrat Lamplightera by mohl přimět Mallory připojit se zpět k Butcherovi kvůli pomstě. V celé skupině je incident zjevně neukončenou záležitostí a ohnivý superhrdina odkráčel nepotrestán jako svobodný muž. Komiksová synopse postavy ale nenaznačuje, že by byl Lamplighter typický superpadouch. Přestože Mallory jasně věří, že byla jeho úmyslem vražda, příchod Lamplightera by mohl nakonec odhalit opak. To se ukáže během 2. série The Boys, která má premiéru 4. září na Amazon Prime.

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.