Thor 4: Chris Hemsworth chválí výkon, jaký předvedl Russell Crowe

I když se to zdá jako chvíle, kdy měl premiéru Doctor Strange in the Multiverse of Madness, fanoušky už dělí jen týdny od nástupu dalšího kousku MCU. Thor 4 znovu uvádí Natalii Portman jako Jane Foster, aby spolu s Thorem Odinssonem oživili svůj vztah, tentokrát oba dva jako Bohové hromu. Do šťastného shledání udělá díru Gorr the God Butcher, kterého hraje Christian Bale. Tento padouch je na křížové výpravě s cílem zlikvidovat všechny Bohy, takže se jeho pozornost zaměří i na nejznámějšího Ásgarďana.

Thor 4 buduje velký hype

Thor: Love and Thunder (u nás Láska jako hrom) představí v MCU hned několik nových Bohů. Jedním z největších je Zeus, kterého ztvárnil Russell Crowe. Ten je samozřejmě členem řeckého Pantheonu, který tak dostává svoje zastoupení ve světě Marvelu. Chris Hemsworth se rozpovídal o tom, jaké to bylo spolupracovat na natáčení s legendárním Gladiátorem.

„Nikdy jsem si nemyslel, že přijde den, kdy se Russell objeví na obrazovce s narážkami na snímek Gladiátor, a ještě si udělá legraci sám ze sebe. Vůbec se nedržel zpátky. Jsem velký fanoušek, byl jsem od doby, kdy jsem poprvé začal hrát. Jeho herecké výkony mají velkou váhu a serióznost, vážnost. Ale potkat ho… má skvělý smysl pro humor a udělal cokoli, o co ho Taika (režisér) požádal, což bylo vynikající. A bylo skutečně zábavné hrát si s mytologií, přecházet ze severské do řecké mytologie. Taika spojuje všechny ty světy dohromady.“

Natalie Portman, která se ve filmu objeví jako Jane Foster, nový Mighty Thor, si také spolupráci s hercem pochvalovala.

„Bylo opravdu zábavné vidět Russella Crowea hrát charakter Dia, kterému propůjčil skvělý smysl pro humor. Myslím, že jsme si na něj zvykli v takových silných, hrdinských rolích, takže byla zábava vidět ho, jak se dokáže uvolnit.“

Bude konec hořký?

Russell Crowe se mezitím ukazuje v trailerech na další očekávaný snímek Marvelu, ale tak jako většina „velkých“ hollywoodských hvězd, které se v MCU objevují, i jeho účast se nejspíš omezí na jediný film.

Hlavní padouch příběhu je navíc na cestě za vymazáním všech Bohů, takže nově uvedené charaktery, spadající pod tento parametr, usnadňují výběr, koho ve filmu zabít. Koneckonců, titulární postavu Chrise Hemswortha scénář určitě nezabije a než dojde na nějakou tragickou smrt, bude se Gorr muset prokousat trochou kánonického krmiva.

Zdá se, že se Russell Crowe v roli dobře bavil. Pokud dokáže ohromit Chrise Hemswortha, nepochybně pobaví i publikum. Není se čemu divit, když ho předchází jeho zasloužená herecká aura. Thor: Láska jako hrom vstoupí do našich kin 7. července 2022.

zdroj: IGN, Fandom Wire

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.