Thor 4: Chris Hemsworth chválí výkon, jaký předvedl Russell Crowe

I když se to zdá jako chvíle, kdy měl premiéru Doctor Strange in the Multiverse of Madness, fanoušky už dělí jen týdny od nástupu dalšího kousku MCU. Thor 4 znovu uvádí Natalii Portman jako Jane Foster, aby spolu s Thorem Odinssonem oživili svůj vztah, tentokrát oba dva jako Bohové hromu. Do šťastného shledání udělá díru Gorr the God Butcher, kterého hraje Christian Bale. Tento padouch je na křížové výpravě s cílem zlikvidovat všechny Bohy, takže se jeho pozornost zaměří i na nejznámějšího Ásgarďana.

Thor 4 buduje velký hype

Thor: Love and Thunder (u nás Láska jako hrom) představí v MCU hned několik nových Bohů. Jedním z největších je Zeus, kterého ztvárnil Russell Crowe. Ten je samozřejmě členem řeckého Pantheonu, který tak dostává svoje zastoupení ve světě Marvelu. Chris Hemsworth se rozpovídal o tom, jaké to bylo spolupracovat na natáčení s legendárním Gladiátorem.

„Nikdy jsem si nemyslel, že přijde den, kdy se Russell objeví na obrazovce s narážkami na snímek Gladiátor, a ještě si udělá legraci sám ze sebe. Vůbec se nedržel zpátky. Jsem velký fanoušek, byl jsem od doby, kdy jsem poprvé začal hrát. Jeho herecké výkony mají velkou váhu a serióznost, vážnost. Ale potkat ho… má skvělý smysl pro humor a udělal cokoli, o co ho Taika (režisér) požádal, což bylo vynikající. A bylo skutečně zábavné hrát si s mytologií, přecházet ze severské do řecké mytologie. Taika spojuje všechny ty světy dohromady.“

Natalie Portman, která se ve filmu objeví jako Jane Foster, nový Mighty Thor, si také spolupráci s hercem pochvalovala.

„Bylo opravdu zábavné vidět Russella Crowea hrát charakter Dia, kterému propůjčil skvělý smysl pro humor. Myslím, že jsme si na něj zvykli v takových silných, hrdinských rolích, takže byla zábava vidět ho, jak se dokáže uvolnit.“

Bude konec hořký?

Russell Crowe se mezitím ukazuje v trailerech na další očekávaný snímek Marvelu, ale tak jako většina „velkých“ hollywoodských hvězd, které se v MCU objevují, i jeho účast se nejspíš omezí na jediný film.

Hlavní padouch příběhu je navíc na cestě za vymazáním všech Bohů, takže nově uvedené charaktery, spadající pod tento parametr, usnadňují výběr, koho ve filmu zabít. Koneckonců, titulární postavu Chrise Hemswortha scénář určitě nezabije a než dojde na nějakou tragickou smrt, bude se Gorr muset prokousat trochou kánonického krmiva.

Zdá se, že se Russell Crowe v roli dobře bavil. Pokud dokáže ohromit Chrise Hemswortha, nepochybně pobaví i publikum. Není se čemu divit, když ho předchází jeho zasloužená herecká aura. Thor: Láska jako hrom vstoupí do našich kin 7. července 2022.

zdroj: IGN, Fandom Wire

Podobné články

Nejoblíbenější

Žralok jako hrozba. Jaká je šance, že vás napadne? Co dělat, když se to stane?

Žralok je na vrcholu potravního řetězce. Řídí se instinkty, ale někdy dělá chyby. Jaká je šance, že zaútočí? Jak se zachovat?

Rudis: význam dřevěného meče v životě římských gladiátorů. Co představoval?

V životě římských gladiátorů měl dřevěný meč velký význam. Co rudis představoval a za co se ho mohl gladiátor dočkat?

Messerschmitt Me 262: před 80 lety vzlétla nejnebezpečnější stíhačka 2. světové války

Proudová stíhačka Messerschmitt Me 262 vzlétla poprvé v červenci 1944. V éře vlády pístových motorů byla jako zjevení.