Thor 4: Chris Hemsworth chválí výkon, jaký předvedl Russell Crowe

I když se to zdá jako chvíle, kdy měl premiéru Doctor Strange in the Multiverse of Madness, fanoušky už dělí jen týdny od nástupu dalšího kousku MCU. Thor 4 znovu uvádí Natalii Portman jako Jane Foster, aby spolu s Thorem Odinssonem oživili svůj vztah, tentokrát oba dva jako Bohové hromu. Do šťastného shledání udělá díru Gorr the God Butcher, kterého hraje Christian Bale. Tento padouch je na křížové výpravě s cílem zlikvidovat všechny Bohy, takže se jeho pozornost zaměří i na nejznámějšího Ásgarďana.

Thor 4 buduje velký hype

Thor: Love and Thunder (u nás Láska jako hrom) představí v MCU hned několik nových Bohů. Jedním z největších je Zeus, kterého ztvárnil Russell Crowe. Ten je samozřejmě členem řeckého Pantheonu, který tak dostává svoje zastoupení ve světě Marvelu. Chris Hemsworth se rozpovídal o tom, jaké to bylo spolupracovat na natáčení s legendárním Gladiátorem.

„Nikdy jsem si nemyslel, že přijde den, kdy se Russell objeví na obrazovce s narážkami na snímek Gladiátor, a ještě si udělá legraci sám ze sebe. Vůbec se nedržel zpátky. Jsem velký fanoušek, byl jsem od doby, kdy jsem poprvé začal hrát. Jeho herecké výkony mají velkou váhu a serióznost, vážnost. Ale potkat ho… má skvělý smysl pro humor a udělal cokoli, o co ho Taika (režisér) požádal, což bylo vynikající. A bylo skutečně zábavné hrát si s mytologií, přecházet ze severské do řecké mytologie. Taika spojuje všechny ty světy dohromady.“

Natalie Portman, která se ve filmu objeví jako Jane Foster, nový Thor, si také spolupráci s hercem pochvalovala.

„Bylo opravdu zábavné vidět Russella Crowea hrát charakter Dia, kterému propůjčil skvělý smysl pro humor. Myslím, že jsme si na něj zvykli v takových silných, hrdinských rolích, takže byla zábava vidět ho, jak se dokáže uvolnit.“

Bude konec hořký?

Russell Crowe se mezitím ukazuje v trailerech na další očekávaný snímek Marvelu, ale tak jako většina „velkých“ hollywoodských hvězd, které se v MCU objevují, i jeho účast se nejspíš omezí na jediný film.

Hlavní padouch příběhu je navíc na cestě za vymazáním všech Bohů, takže nově uvedené charaktery, spadající pod tento parametr, usnadňují výběr, koho ve filmu zabít. Koneckonců, titulární postavu Chrise Hemswortha scénář určitě nezabije hned, Gorr se bude muset prokousat trochou kánonického krmiva. Ano, je to tak: objevují se drby, že Marvel zatím pečlivě utajuje hrdinovu tragickou smrt.

Zdá se, že se Russell Crowe v roli dobře bavil. Pokud dokáže ohromit Chrise Hemswortha, nepochybně pobaví i publikum. Není se čemu divit, když ho předchází jeho zasloužená herecká aura. Thor: Láska jako hrom vstoupí do našich kin 7. července 2022.

zdroj: IGN, Fandom Wire

Podobné články

Nejoblíbenější

Válka o Falklandy: 40 let po konfliktu je „speciální operace“ na ostrovech stále nezacelená rána

Vždy během května jsou Las Malvinas v Argentině v centru pozornosti. Válka o Falklandy je pro spoustu místních stále živým tématem.

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.