Producent Pirátů z Karibiku nevylučuje, že by se mohl Johnny Depp vrátit

Producent frančízy Piráti z Karibiku, Jerry Bruckheimer, v rozhovoru prozradil, že úplně nevylučuje naději, že by se mohl Johnny Depp vrátit jak kapitán Jack Sparrow. Bruckheimer potvrdil, že je následující film stále v aktivním vývoji. Disney chystá další dva pirátské filmy najednou.

Ano, mluvíme s Margot Robbie. Vyvíjíme dva scénáře Pirátů – jeden s ní, jeden bez,“ řekl producent. Na otázku, zda je v některém ze scénářů Deppova postava Jacka Sparrowa, Bruckheimer odpověděl: „V tuto chvíli ne, ale o budoucnosti se teprve rozhodne.“

Další účast Johnnyho Deppa v dobrodružné frančíze visí ve vzduchu od té doby, co herec během procesu se svojí exmanželkou souhlasil s tvrzením, že odmítne jakoukoli nabídku na šestý film série Piráti z Karibiku. Herec ukončil pracovní vztah se společností Disney poté, co ho studio údajně vyhodilo z filmu Piráti z Karibiku 6 kvůli obvinění z domácího násilí vůči Amber Heard. Depp všechna obvinění popřel a tvrdí, že skutečným násilníkem během jejich manželství byla ona.

Navzdory tomu, že je se zdá být současný zájem Deppa o návrat do role Jacka Sparrowa na bodu mrazu, herec prozradil, že chtěl hrát původně postavu tak dlouho, dokud série neskončí. „Můj pocit byl, že by tyto postavy měly mít možnost se pořádně rozloučit,“ řekl Depp během svého svědectví u soudu. „Existuje způsob, jak ukončit takovou frančízu… Plánoval jsem pokračovat, dokud nebude čas skončit.“

Fanoušci dále doufají, že Disney napraví svůj vztah s Deppem a veřejně mu nabídne jeho roli v šestém filmu zpět. Nedávno se objevily dvě petice z let 2018 a 2020, které vyzývají společnost Disney, aby Deppa znovu najala, protože „se frančíza potopí“ a „nikdy nedosáhne úspěchu“, pokud nebude součástí příběhu Jack Sparrow.

Hvězda snímku The Suicide Squad, Margot Robbie, je s frančízou Piráti z Karibiku spojována od června 2020. Tehdy se objevily první zprávy, že Disney vyvíjí „vedlejší“ pirátský film s převážně ženským vedoucím obsazením. Margot Robbie už dříve potvrdila, že jednala o budoucí roli ve filmu, ale protože byl projekt v počátcích, nic dalšího zatím neprozradila.

Piráti z Karibiku zůstávají jednou z nejúspěšnějších filmových franšíz společnosti Disney. Všechny díly vydělaly celosvětově přes 650 milionů dolarů. Číslo znamená čistý zisk, nikoli běžně uváděné tržby z pokladen. Pátý a zatím poslední snímek s Jackem Sparrowem, Salazarova pomsta, byl uveden v roce 2017. Ikonický pirát zůstal hlavním hráčem ve franšíze po ukončení trilogie a jeho postava vešla mezi diváky v notorickou známost.

zdroj: CNN, Daily Mail Deadline, NME

Podobné články

Nejoblíbenější

Titan: co se stane s lidským tělem během imploze?

Ponor k vraku Titanicu skončil katastrofou. Titan implodoval a všichni na palubě zemřeli. Co se stane, když dojde k implozi?

Když se Japonsko pokusilo bombardovat USA vodíkovými balóny

Během 2. světové války sáhlo Japonsko k neotřelému nápadu. Přibližně 9300 balónů s výbušninami bylo unášeno k americkým břehům.

Největší masožravý dinosaurus v Evropě byl nalezen na Isle of Wight

Desetimetrový dvounohý predátor s krokodýlí hlavou je dosud největší masožravý dinosaurus, nalezený na území Evropy.