Peacemaker: spin-off The Suicide Squad zahájil natáčení. Tvůrcem projektu je James Gunn

James Gunn oznámil, že natáčení seriálu Peacemaker pro HBO Max oficiálně začalo. John Cena se převtělí do postavy, kterou ztvárnil v chystaném snímku The Suicide Squad, jenž Gunn režíroval. Wrestler a herec Cena popisuje Peacemakera jako ofenzivního Kapitána Ameriku, který je pronásledovaný duchem svého otce, nacistického válečného zločince, který přímo před ním spáchal sebevraždu. Peacemaker je svému jménu věrný, ale je toho málo, co pro dosažení svého neudělá. Vražda pro něj není morální překážkou.

Scénář díky karanténě

Když dostal James Gunn padáka z natáčení Strážců galaxie 3, šikovného režiséra bleskurychle oslovili z DC Comics, aby pro ně připravil restart The Suicide Squad. Konkurent Marvelu dychtivě doufal, že do jejich vlastní frančízy vtiskne něco ze své osobitosti a humoru filmů Strážců galaxie. Marvel režiséra přijal zpátky, ale Strážci teď musí počkat. Naštěstí pro DC to vypadá, že se Gunn zbláznil do jejich postav. Uprostřed karantény během dvou měsíců napsal celou sérii spin-offu Peacemaker, protože se prý nudil.

Od nápadu rovnou za kameru

Později James Gunn na svém Twitteru oznámil, že se série začala oficiálně natáčet. Pět měsíců poté, co napsal první sezónu, už je produkce v plném proudu. Gunn sdílel selfie a poznamenal, že „život je neskutečný“. Zdůraznil, že natáčení podléhá přísným bezpečnostním pravidlům. Do nového roku vstupujeme s nadějí, že bude lepší, než ten předchozí, ale Hollywood stále zadržuje dech. Znovuotevření veřejného života je zatím v budoucnosti. Několik filmových produkcí sice probíhá, ale za opravdu přísných opatření, jak dokládá i provařený výbuch Toma Cruise na scéně k Mission: Impossible 7.

Peacemaker: James Gunn natáčí spin-off The Suicide Squad
zdroj: DC Comics

Bude to krvavá řežba?

Gunn s oběma díly Strážců galaxie prokázal, že zvládá akci spojenou s komedií na výbornou. V duchu svého vražedného řádění, Peacemaker zřejmě nebude určený pro mladé diváky, pokud neprojde nějakými úpravami pro televizi. Vzhledem k tomu, že série nejspíš obsahuje spoilery k The Suicide Squad, není pravděpodobné, že by byl seriál vypuštěn dřív, než samotný film. Čím dřív ale James Gunn dokončí Peacemakera, tím dřív se vrhne na natáčení Strážců galaxie 3.

Podobné články

Nejoblíbenější

Obnovitelné zdroje energie: je možné jimi ze 100 % zásobovat Zemi?

Nenaplnitelná utopie nebo budoucnost přežití lidstva? Mohou naší planetu ze 100 % zásobovat pouze obnovitelné zdroje energie?

Londýnská mapa veřejných toalet? Skrytý průvodce pro gaye

Nenápadný průvodce po veřejných toaletách města navedl "uvědomělého" čtenáře na ta správná diskrétní místa pro náhodnou schůzku.

Podvodník z Tinderu dostal z žen na seznamce desítky milionů korun. Je bez trestu na svobodě

Přes seznamku vydojil z žen miliony korun. Podvodník z Tinderu, Shimon Hyaut, řečený Levine, neváhal své oběti vydírat verbálně i emočně.