Suicide Squad: James Gunn potvrdil, že se ve filmu objeví Sylvester Stallone

James Gunn pečlivě připravuje svůj další režisérská počin, The Suicide Squad. Film je volným pokračováním snímku z roku 2016 a tzv. měkký restart, protože přebírá jen některé prvky a přímo nenavazuje. Režisér Strážců galaxie teď potvrdil, že se na seznam castingu připojil Sylvester Stallone. Vrací se Margot Robbie, dále hraji Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman nebo Viola Davis. Premiéra je prozatím stanovena na 6. sprna 2021.

Stallone už se na okamžik objevil ve filmu Strážci galaxie 2 jako vesmírný lovec Starhawk. James Gunn oznámil jejich další spolupráci na instagramu s tím, že Stallone není jen filmová ikona, ale také skvělý herec, se kterým je zábava pracovat. Režisér se ale vyvaroval toho, aby vyzradil jakékoli podrobnosti o jeho roli v The Suicide Squad.

Stallone jako superhrdina?

Sylvester Stallone má za sebou téměř 80 filmů a v zábavním průmyslu zanechal velkou stopu. Nejznámější jsou přirozeně jeho série Rocky a Rambo, ale vedle toho je Stallone také režisér, producent a scénárista spousty významných filmových projektů. Dá se očekávat, že bude mít 74 letý herec v Suicide Squad jen menší cameo. To ale neznamená, že by ho nemohli fanoušci vidět jako superhrdinu. V tuto chvíli má Stallone pro studio MGM rozpracovaný thriller Samaritan, kde hraje hlavní roli jako superchopnostmi obdařený Stanley Kominski.

Suicide Squad: James Gunn potvrdil, že bude ve filmu Sylvester Stallone
zdroj: 123rf.com

James Gunn za kormidlem Suicide Squad

Obsazení Stalloneho je zajímavým doplňkem k už tak hvězdnému seznamu jmen, které se podílí na Suicide Squad. Pro snímek samotný je určitě pozitivní, že má režisérské otěže v rukou právě James Gunn, který je zodpovědný za Strážce galaxie. Připomeňme, že vzal práci na konkurenčním DC universe poté, co ho Disney vyhodil z pozice režiséra Strážců galaxie 3. To vyvolalo nesouhlas herců, fanoušků i široké veřejnosti. Hlavouni z Disney nakonec ustoupili a vrátili Gunnovi možnost natočit třetí díl jeho dítěte pro Marvel. V tu chvíli už ale po Gunnovi skočili Warner Bros., takže se kvůli natáčení Suicide Squad odsouvají Strážci galaxie 3 minimálně na rok 2023.

Podobné články

Nejoblíbenější

Máte pocit, že vás vaše kočka neposlouchá? Podle studie je to nejspíš fakt

Pokud máte kočku, často můžete mít podezření, že vás neposlouchá. Vysvětlení přináší studie, zaměřená na reakce koček na různé hlasy.

Šokující příběh Gigi Jordan. Farmaceutická milionářka zavraždila svého osmiletého syna

Gigi Jordan namíchala svému synovi smrtící koktejl. Z jejího vysvětlení k motivu děsivého činu mrazí. Nyní je sama po smrti.

Znepokojivý pohled. Žralok dokáže vyvrhnout svůj vlastní žaludek ven

Vyhodit obsah žaludku zvládne i člověk, ale žralok ovládá trochu vyšší verzi a navíc to udělá zcela dobrovolně.